5 цитат Стіва Джобса, які надихнуть вас на нові звершення

Мотивація - одна з найголовніших складових успіху. Коли ви знаете для чого ви щось робите і маєте сильне бажання, то й море по коліно. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики підібрав для вас мотиваційні цитати від Стіва Джобса. Обов'язково прочитайте та запам'ятайте корисні поради від людини, що вже досягла успіху.

Цінуйте час

Часу нам відпущено не так вже й багато, щоб його витрачати, намагаючись прожити чуже життя. Не довіряйте догмам: не можна жити, спираючись тільки на те, що придумали інші. У жодному випадку чужі думки не повинні приглушувати ваш власний внутрішній голос. І найголовніше – наберіться мужності, щоб слідувати за покликом власного серця і своєї інтуїції.
Краще взяти і винайти завтрашній день, ніж переживати про те, що вчорашній був так собі.

Робіть те, що любите

Розберіться в собі і зрозумійте, що ж ви любите. Це має такий же прямий стосунок до вашої роботи, як і до вашого особистого життя. Робота займе велику частину вашого життя, і єдиний шлях до самоповаги – робити те, що ви вважаєте вартим великих зусиль. А єдиний спосіб виконати таку роботу – це любити те, чим ви зайняті. Не час розкисати!
Для мене не важливо стати найбагатшою людиною на кладовищі. Лягати спати і думати, що сьогодні ти зробив справжнє диво, – ось що для мене важливо.

Зосередьтесь на найважливішому

Від усіх турбот можна просто з глузду з'їхати! Турбот вистачає і на роботі, і в особистому житті, а у деяких ще й діти є. У цій суєті ми весь час про щось турбуємося, і наша тривога весь час зростає. Ні на що інше просто не залишається часу. Нам навіть ніколи вивчати речі, які нас оточують в побуті. Ми не встигаємо розібратися в тому, як працює пральна машина або новий телефон, але ж вони стають все більш і більш складними.
Останні 33 роки я щоранку дивився в дзеркало і запитував себе: «Якщо сьогодні буде останнім днем в моєму житті, чи буду я робити те, що запланував на сьогодні?».

Гроші — не головне

Були такі часи, що у мене не було своєї кімнати. Я спав у друзів на підлозі, а для того, щоб купити їжу – здавав пляшки з-під Coca-Cola. Щонеділі я йшов 10 кілометрів пішки для того, щоб раз на тиждень нормально поїсти на благодійному обіді в храмі кришнаїтів. І знаєте що? Це був прекрасний час!
Коли мені виповнилося 23 роки, у мене вже було більше ніж мільйон доларів, у 24 роки – понад 10 мільйонів, а в 25 років – понад 100 мільйонів. І все це не має ніякого значення, тому що я ніколи нічого не робив просто заради грошей.

Помиляйтесь, але не опускайте руки

Не існує успішних людей, які ніколи в житті не допускали помилок. Існують тільки успішні люди, які помилялися, але потім змінили свої плани, ґрунтуючись на минулих невдачах. Я саме один із таких хлопців.
Будьте чесними і з собою, і з людьми. Завжди робіть все вчасно, ніколи не здавайтеся, йдіть до своїх цілей, навіть якщо все погано.