10 порад для наших вступників!

Привіт, любий абітурієнте!

У твоєму житті зараз дуже серйозний та насичений період, адже потрібно готуватися до іспитів, успішно закінчити школу та обрати університет. Ми розуміємо, що зараз дуже легко заплутатися та опустити руки через купу всього, що зараз потрібно зробити, тому ось 10 порад від наших студентів, які рік тому проходили такий самий шлях.

1. Не панікуйте!

У вас ще є час подумати, підготуватись до іспитів та прийняти рішення. А паніка навпаки може все зіпсувати і збити вас з пантелику.

1. Відвідуйте Дні відкритих дверей.

Якщо ви не знаєте, ким хочете стати та куди вступити, це може дуже вам допомогти, адже вам все розкажуть і покажуть. І обов‘язково приїжджайте до нас, ми вас справді здивуємо!

1. Не гайте часу та готуйтеся до ЗНО.

Ми розуміємо, що ці три літери вже набридли, але готуватися справді потрібно. Чим вищий бал, тим більша можливість отримати бюджетне місце на омріяному факультеті.

1. Слідкуйте за соціальними мережами університету та дізнавайтеся останні новини.

Дуже часто це інформація про цікаві конкурси та активності, які можуть допомогти при вступі.

1. Відпочинок.

Готуйтеся до ЗНО та вступу, але не перенавантажуйте себе. Розподіляйте час так, щоб вистачало і на навчання і на повноцінний відпочинок для відновлення сил.

1. Слухайте тільки себе! Радьтесь з батьками, родичами та друзями, але приймайте рішення виважено, спираючись на своє серце та внутрішнє бажання.
  2. Будь комунікабельним. Знайомся з новими людьми, коли приїжджаєш в університет, адже хтось з них може стати твоїм одногрупником або просто хорошим другом.
  3. Виспись!

Так, ми не жартуємо, саме виспись! Студентське життя настільки насичене різними подіями, що на сон часу майже не лишається.

1. Не встановлюй собі жорстких рамок.

Розглядай варіанти вузів не тільки у своєму місті. Подумай над переїздом в інше місто чи навіть країну.

1. Добре вивчай ринок професії. Адже окрім стандартних, відомих для всіх професій є тисячі інших варіантів. Кожного року з‘являються нові спеціальності, які у найближчий час можуть стати дуже затребуваними.

Ось такі важливі і справді дієві поради дають студенти факультету зв’язків з громадськістю і журналістики. Чекаємо вас на Дні відкритих дверей у Київському університеті культури!