Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

Як знайти себе в майбутній професії?

Фундамент покладено - ми вступили до омріяного ВНЗ! Але тепер далеко не всі розуміють, що саме робити далі. Як не загубитися в такій кількості інформації та як правильно знайти себе в майбутній професії?

І от нещодавно, 19 вересня, нам, студентам першого курсу Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики, на своєму авторському майстер-класі допомагав навести світло на це хвилююче твердження, спеціаліст з оцінки та навчання персоналу, засновник та директор компанії Success Group Ukraine, бізнес-тренер, коуч, а ще й випускник нашої кафедри - Антон Почуприн.

Розпочинаючи свій майстер-клас, Антон Почуприн сказав дуже мудру річ: «Спочатку ви повинні знайти себе». І це є правдою, бо поки ми не розберемося в собі, чого ми насправді хочемо - продуктивного майбутнього не вийде. Дуже велика кількість людей запитує себе: «Яка робота мені підходить?», тоді як треба спитати: «Якій роботі підходжу я?». Кожна людина народжується з певним набором здібностей. Тато може скільки завгодно твердити дитині, що вся її родина була медиками, і це її єдиний гідний шлях, з якого ні в якому разі не можна зійти. Але якщо у дитини з самого початку немає іскри до цієї справи, то вона ніколи і не з’явиться. Це дуже яскравий приклад так званого «тунельного мислення», яке безпосередньо було обговорено на сьогоднішньому майстер-класі.

Більшу частину життя ми ідемо у «шорах», які значно звужують наш світогляд, тим самим обмежують нас у можливості неупереджено сприймати реальність. Тобто, перед тим, як вибрати професію, слід прислухатися до себе, поглянути на свої хобі. Далеко не останню роль відіграє наш тип особистості.

А більш точно його виявити нам допоміг психогеометричний тест, який був розроблений у 1978 році спеціалістом з соціально-психологічної підготовки С’юзен Делінгер. П’ять геометричних фігур потрібно було розставити в порядку нашої переваги. Під цифрою один мала бути основна фігура, завдяки якій ми почули від спікера наші основні риси характеру. Я обрала зигзаг, і скажу, що ця фігура найточніше описала мій тип особистості.

Сьогодні відбулося моє перше, але далеко не останнє відвідання майстер-класу в стінах Київського національного університету культури і мистецтв. І підсумовуючи все вищезгадане, - це були дуже пізнавальні години! Завжди приємно слухати людину, яка домоглася в житті чого хотіла, але найголовніше – людину, яка хоче цим вмінням поділитися з іншим, хто в цьому дійсно має потребу. Тому з нетерпінням чекаю наступної зустрічі з Антоном Почуприним.

Єршова Вероніка
ПР-18

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.