Цікаві факти про 5 популярних брендів

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики приготував для вас 5 цікавих фактів про відомі бренди, про які ви 100 відсотків не знали!

Hugo Boss: від уніформ для робітників до ділових костюмів

Сьогодні компанія Hugo Boss відома на весь світ своїми діловими костюмами. Але на початку свого існування, в 20-30-роках минулого століття, компанія спеціалізувалася на пошитті одягу для робітників, а потім – уніформ для поліцейських, залізничників й листонош.

Найбільш впізнаваний бренд у світі – Coca-Cola

94% людей на Землі знають бренд Coca-Cola. А маркетологи компанії запевняють, що слово «Кока-кола» – друге, яке можна вважати інтернаціональним. Першим словом виявилося «окей».

Форма Ritter Sport обрана для курток з квадратними кишенями

Шоколад Ritter Sport почали виготовляти у формі квадрата після того, як в 30-х роках минулого століття популярними стали куртки з квадратними кишенями. Рішення компанії – виготовляти шоколадні плитки, які б вміщалися в ці кишені, не ламалися і мали б вагу звичайної шоколадки.

BMW спочатку виробляла двигуни для літаків

Компанія BMW на початку свого існування виробляла двигуни для літаків, а тодішній логотип дістався їй від RappMotorenwerke. Компанію заснували в Баварії, тому сегменти кола й пофарбовані в білий і синій кольори.

Слово «Google» – від одиниці зі 100 нулями

Слово «Google» має стосунок до слова «Googol», що позначає одиницю зі 100 нулями. І саме це математичне значення й було початковою назвою всесвітньої пошукової мережі. Помилково або навмисне одного разу слово «Google» було написане у рахунку, який команда проекту отримала від першого інвестора. І надалі саме його команда й почала використовувати.