ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ?

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики допоможе розібратися зі всіма питаннями, що вас хвилюють.

Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів публікується Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування і визначення порогового бала «склав / не склав». Таблиця переведення тестових балів повинна бути оприлюднена не пізніше 25 липня 2020 року

При розрахунку зазначеної шкали не братимуться до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування і на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал. Учасники ЗНО, що не подолають певний пороговий тестовий бал, будуть вважатися не здали тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями перерахунку тестових балів минулих років буде неточним. Рейтингових балів може істотно відрізнятися враховуючи різні рівні тестів і різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років можна подивитися тут:

Чекаємо вас у нашій дружній родині ФЗГІЖ!