Цікаві серіали на Netflix (вчимо англійську)

Вивчити англійську можна не лише за допомогою "Доктора Хауса" і "Друзів". Кілька нових серіалів іноземною, з якими вивчити англійську мову цікавіше і простіше. Один з найкращих шляхів покращити знання англійської - дивитися серіали без перекладу на рідну мову. Це допомагає поповнити словниковий запас і покращити знання граматики. Також з'являється можливість чути оригінальні голоси акторів і дивитися нові серії одразу, не чекаючи на дубляж тижнями. Завдяки ж діалогам у серіалах можна навчитися розмовної мови та сленгу.

13 причин чому (13 Reasons Why)

Існує з: 2017

Клей - молодий хлопець, який виявляє на порозі свого будинку коробку. У ній він знаходить кілька аудіокасет, записаних Ханною Бейкер. У школі він був шалено закоханий в цю дівчину, але так і не зміг бути разом з нею, оскільки вона покінчила життя самогубством. Ця жахлива подія шокувала вcе місто, але ніхто так і не зміг дізнатися, чому молода дівчина вирішила покинути цей світ. Саме на підкинутих записах Ханна розповідає тринадцять справжніх причин, які підштовхнули її вчинити самогубство. Однією із них стає саме Клей.

Нетиповий (Atypical)

Існує з: 2017

Історія у комедійному серіалі "Нетиповий" розгортається навколо 18-річного хлопця на ім'я Сем. Він страждає на аутизм. Незважаючи на це, він вміло пристосувався до життя в суспільстві: працює у вечірній час після навчання, спілкується з дивакуватим другом і регулярно відвідує психолога. Єдине, чого у Сема немає - це нормальних відносин з дівчатами. За допомогою психолога Джулії герой розуміє, що настав час завести романтичні відносини із ким-небудь із однокласниць. Герой живе з батьками та молодшою сестрою, які вже давно звикли до всіх особливостей хлопця. Заява Сема про те, що він збирається знайти собі дівчину, стає для них несподіванкою. Сім'я повністю підтримує хлопця, хоча і перше кохання Сема виявиться нелегким випробуванням для усіх.

Кінь БоДжек (BoJack Horseman)

Існує з: 2014

В основі мультика - трагікомедійна історія про колишню зірку шоу-бізнесу, антропоморфного коня БоДжека. Він був героєм популярного голлівудського телешоу, роздавав автографи та багато заробляв. Дія відбувається в світі, де живуть антропоморфні тварини і люди. БоДжек переживає кризу середнього віку та хоче повернути втрачену популярність. Тепер Кінь носить кольорові безглузді светри, цілодобово п’є алкоголь, а його жарти перестали бути дотепними і смішними. Кінь пише біографічну книгу, але через лінь не може завершити її. Тому наймає письменницю, яка відтепер проводить з ним весь вільний час. "Кінь БоДжек" вийшов в 2014 році, а на початку вересня 2017 з’явився четвертий сезон мультфільму.

Лемоні Снікет: 33 нещастя (A Series of Unfortunate Events)

Існує з: 2017

Злодій на ім'я Олаф вирішив заволодіти спадщиною Бодлерів, яку залишили батьки своїм трьом дітям - Клаусу, Вайолет і Сонечку. Він видає себе за графа, багатого і респектабельного, який нібито вирішив оформити опіку над нещасними сиротами. Раптова пожежа залишила хлопців без даху над головою, і тепер у них немає іншого виходу: вони змушені відправитися жити в будинок підступного Олафа. Він перетворив їх на справжніх рабів, які виконують найбруднішу роботу. Щоб заволодіти чужим багатством, графу Олафу доводиться спочатку позбутися від непотрібних йому дітей. У нього є одна магічна сила: він здатний перетворитися в будь-яку іншу людину. Та кожного разу, коли він вирішує провернути черговий злочин, щоб відправити дітей на той світ, щось втручається в його плани.

Блиск (GLOW)

Існує з: 2017

Події в серіалі "Блиск" розгортаються в 80-х, а у центрі уваги - Рут Уайлдер. Дівчина хоче стати акторкою, але на кастингах їй не вдається добре себе проявити. В кишені майже не залишилося грошей, і тому її мрія опиняється під загрозою.  Останній шанс Рут - кастинг на телевізійне шоу. Продюсер Сем Сільвіа готується випустити проект про жінок-реслерів, йому потрібні яскраві типажі, нові обличчя і справжні емоції. Учасницям потрібно не просто грати, а жити своїми образами.  Щоб заманити глядача, автори вигадують напружений сюжет, повний пристрастей і емоцій. Рут почувається так, немов знайшла себе. Примірявши трико, вона відпрацьовує черговий хитромудрий прийом. Це приносить Рут відчуття ейфорії.