Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

Кураторська година у Пирогово

Кураторські години є невід’ємною складовою навчального процесу нашого університету. Однією з таких «годин» стала вчорашня поїздка піарників-журналістів 1-го та 2-го курсів до Музею народної архітектури та побуту (Пирогово), який розповідає про всі історико-етнографічні райони України, а саме: Полісся, Наддніпрянщину, Слобожанщину, Карпати, Поділля, Таврію.

Старі млини та поважні вітряки дозволили студентам зануритись у колорит українського села та відчути «душу» нашого народу. Безкрайні поля подарували відчуття свободи, а почорніла від часу православна церква, де був знятий легендарний «Вій», додала повної автентичності цьому місцю. Бандуристи доторкнулись до самого серця, а ярмарок посприяв відпочинку ще й тіла . Не обійшлось, звичайно, і без активного відпочинку: велосипеди, стрільба з лука чи арбалета не залишили нікого байдужими.

Отримавши позитивно налаштований енергетичний потік, сповнені сил, студенти поїхали знов підкорювати нові вершини. А креативні куратори вже думають про нові, ще не відкриті нашими учнями місця, аби знову показати лаштунки незвіданого та нового .

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.