Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

Хто такий коопірайтер та що він робить?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Багато споживачів часто задаються харчування, хто такий копірайтер і що значить копірайтинг. якщо коротко, то це написання унікальніх комерційних текстів. Грамотність написання контенту здатно у декілька разів підвищити продажі товарів і послуг, залучити нову аудиторію і збільшити прибуток! До послуг копірайтингу сьогодні вдаються всі, хто веде бізнес.

Копірайтер - це людина, яка пише тексти для сайтів, отрімуючі за роботи не менше $ 2. Деякі авторизовано встановлюють прайс не за символи, а за текст в цілому. У цьом випадка ВАРТІСТЬ может буті зовсім іншою. Але від того, скільки знаків у день пише копірайтер, і залежить його заробіток.

Відповідь на питання, що робить копірайтер в інтернеті, здавалося б, лежить на поверхні - пише текст. Насправді, цей процес має на увазі під собою системний підхід. на написання текстів в виконавця йде в 15% часу, решта - це інформація і система. інформація потрібна автору, щоб вирішити поставлене завдання, оскільки саме за рішення він отримує гроші. Система ж необхідна для управління результатами. Є текст - інструмент, за допомогою якого і вирішується завдання.

Навіть найкрасивіший, «смачний» і геніально текст нічого не дасть, якщо його не читають. Він повинен бути розрахований на цільову групу: наврядше інформація про те, як працює двигуни внутрішнього згоряння, зацікавить майстрів бьюти-сфери. Аджея текст у першу чергу націлений на продаж товарів і послуг, а для цього він повинності бути  спрямований на потенційних клієнтів.

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2020 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search