Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

Корисні канали на YouTube

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Щоб отримати базові знання в будь-якій області науки, техніки, моди, мистецтва, літератури чи історії, вам більше не треба читати безліч книг, спеціальних журналі чи відвідувати курси – YouTube канали, які вам варто тільки обрати, переглянути та закріпити знання. Ідеальний спосіб для візуалів та аудіалів отримати та засвоїти інформацію.

Канал онлайн-книгарні ВсіКниги веде менеджер Аня Гай, вона розповідає про книги, які прочитала чи збирається прочитати, або радить глядачам певні видання, з тих чи інших причин. На сьогодні 1,7 тис. користувачів підписалися на канал.

Ще один канал для тих, хто цікавиться фізикою та хоче знати всю правду про закони природи. А крім цього, інтерв’ю з вченими, дискусії на теми науки, її проблеми та відповіді на актуальні запитання.

Канал для тих, кому легко сприймати інформацію за допомогою мальованої анімації, та для тих, хто хоче дізнатись як працює наш мозок, як відбувається сприйняття нами навколишньої дійсності та як будь-які речовини можуть впливати на нашу розумову діяльність. Про це та багато іншого розкажуть біологи Мітчелл Моффіт і Грегорі Браун.

Канал для тих, хто хоче бути в курсі новин та подій в галузях освіти, культури та мистецтва. Про важливе з уст відомих діячів та творчих особистостей – інтерв’ю з музикантами, режисерами, акторами та письменниками.

The New Yorker – це щотижневий журнал, який містить новини, факти та коментарі до них на різноманітні теми: бізнес та політика, технології та наука, мистецтво та культура тощо. З цими ж темами у вигляді відео можна ознайомитись на офіційному ресурсі журналу в YouTube.

 

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2020 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search