Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

Як повірити в себе і почати діяти: 3 ефективних способу

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Віра в себе - це не випадковість і не дар, це вміння, якому можна і потрібно навчитися. Багато хто задається питанням, як же знайти віру в свої сили і здібності? Проблема полягає в тому, що більшість людей насправді не знають, чого вони хочуть, а якщо знають, то бояться почати діяти. Експерти твердять, що вірі в себе можна навчитися так само, як ви вчитеся їздити на автомобілі або вести бізнес. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики пропонує три дієвих способи, що допоможуть вам набути впевненості в своїх силах.

Крок 1. Визначте, чого ви дійсно хочете

Це буде стимулом для мотивації і підштовхне вас до дії. Якщо ви не можете визначитися, що ви хочете в житті, це дуже погано. Можливо, ви цілий день зайняті, але не тим, що дійсно важливо для вас. Вас поважають оточуючі, тому що ви зосереджені на задоволенні їхніх потреб, не визначивши свої власні. Якщо у вас немає мотивації діяти, в 99% випадків це означає, що ви просто не знаєте, чого хочете. Якби ви знали це, у вас би з'явилася енергія і бажання почати реалізовувати задумане. Це крок до гармонії з самим собою в першу чергу.

Вашим головним завданням є визначення бажань. Як це зробити? Замість того, щоб починати день з перегляду соцмереж або перевірки вхідних повідомлень електронної пошти, запитайте себе вранці, що дійсно важливо для вас сьогодні? Чого ви дійсно хочете? Чим хочете зайнятися днем? Скажіть собі, що це особливий день, коли ви можете дати вашому житті нове дихання. Тому що реалізація мети - це не те що відбувається саме по собі. Для цього ви працюєте день у день, витрачаєте свою енергію, час і увагу.

Крок 2. Робіть те, що запланували, навіть якщо ви цього боїтеся

Страх, сумнів, невизначеність - якщо ви хочете зробити щось нове, вони обов'язково з'являться. Чекаючи, поки ці почуття пройдуть самі по собі, ви втрачаєте шанс йти вперед і реалізовувати свою мрію. Всім властиво сумніватися. Доктор, приймаючи свого першого пацієнта, напевно боїться, правильний діагноз він встановив. Лікуючи вже сотого пацієнта впевненості було набагато більше. У тисячний раз доктор не думає про те, чи може він лікувати, він просто робить це.

Ось чому, що б ви не запланували, спочатку дозвольте відчувати себе некомфортно. Цей початковий дискомфорт і сумніви є природним процесом навчання. Не дозволяйте їм стати на шляху реалізації того, що дійсно для вас важливо. Ви стаєте краще в дії, а не чекаючи. Ви можете навчитися всьому, чого хочете, якщо зосередитеся на цьому. Найголовніше, що ви дієте в бажаному напрямку кожен день, це допоможе вам пам'ятати про вашу мету. Як це зробити? Почніть день, визначивши, що вам потрібно, і запишіть три невеликих кроку, які ви зробите, щоб наблизитися до своєї мети. І робіть їх. Таким чином, ви доведете, що можете розраховувати на себе, завдяки чому вашу довіру до себе збільшиться.

Ви планували щось зробити, і коли вам потрібно це робити, ви раптом відчуваєте, що не хочете? Не слухайте цей голос. У 99% випадків це «страх розуму», який боїться змін і хоче слідувати старим звичкам. Скажіть собі, що ви зробите, що запланували, не дивлячись на сумніви і розчарування, які можуть виникнути. Якщо ви поставили перед собою мету, і відчули, що це добре для вас, потрібно завершити заплановане, правда? Підіть в цей спортзал. Їжте корисну їжу. Зателефонуйте потенційному клієнту. Покажіть, що ви можете розраховувати на себе.

Крок 3. Цінуйте себе. Кожен день

Коли ви зробите заплановане, коли закінчите справи, подякуйте себе. На жаль, багато людей забувають про це. Вони живуть, не звертаючи уваги на те, що зробили. В результаті у них з'являється занижена уявлення про свої можливості. Вони думають, що нічого не зробили, що нічого доброго не мають. Чому так відбувається? Тому що ці люди не приділяли уваги і часу для усвідомлення своїх маленьких успіхів, перемог, і хоч на мить не відчули гордість за самих себе.


Щовечора перед сном виділіть 5 хвилин, щоб похвалити себе за все, що ви робили в цей день. Уникайте критики і думок про те, що ви ще не зробили або в чому помилилися. Умійте знайти те, за що ви будете горді собою. Цінуйте себе за це. Скажіть кілька теплих слів подяки. Ви цього заслуговуєте. І якщо з'явиться голос внутрішнього перфекціоніста, говорить, що сьогодні було не все гаразд, не слухайте його, тому що це неправда. Навчіться помічати і цінувати себе. Кожен день. Таким чином, ви створите стійку віру в свої здібності, і будете почувати себе більш впевнено.

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2020 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search