Що робити влітку?

Літо з нетерпінням чекало багато з нас: безліч фруктів, спекотні дні, які можна провести на природі чи березі водойми, теплі ночі, коли можна спати під зорями або гуляти всю ніч, канікули або відпустки, час для подорожей, – цікавого безліч. Але що робити, окрім перегляду стрічки в Інстаграмі? Ловіть декілька ідей від Факультету зв'язків з громадськістю та журналістики:

1. Кататися на велосипедах або роликах. Підберіть відповідний маршрут - і вперед за новими враженнями! Якщо раптом свого велосипеда або роликів у вас немає, то можна взяти велосипед на прокат або піти на роллердром.

2. Прочитати цікаву книгу. А краще декілька.

3. Вивчити іноземну мову. Гідна ідея для школяра, який хоче бути успішним. Влітку можна записатися на курси іноземної мови або поїхати в один з мовних таборів. Зміна в дитячому мовному таборі — це занурення в мовне середовище, можливість поліпшити розмовні навички.

4. Створити youtube-канал або instagram-блог і монетизувати його. Блогінг легко може перетворитися із хобі у власну справу з отриманням прибутку. Маючи при собі тільки смартфон або камеру, цілком реально збирати тисячі підписників і лайків. На канікулах можна записатися на курси блогерів, де навчать створювати якісний контент, ефективно просувати і монетизувати ваш влог.

5. Попустувати в парку атракціонів. Що за канікули без захоплених дитячих криків і солодкої вати? Але пам'ятайте, що парки атракціонів — формат розваг з обов'язковим супроводом дорослих.

6.  Влаштувати шопінг. Прийшло літо, а значить, пора оновити гардероб і прикупити аксесуари.

7. Влаштувати фотосесію. Звичайно, можна звернутися до професійного фотографа, який допоможе зробити якіснв світлини - сімейні або персональні. А можна обзавестися фотоапаратом і дати можливість дітям самим спробувати зробити зйомку, а потім навіть створити фотоальбом.

8. Сходити в мотузковий парк. Для любителів активного відпочинку ще одна ідея - мотузкові парки та лазалки. Юним альпіністам без досвіду варто хоч раз пройтися по натягнутому канату - і це стане справжнім захопленням!

9. З'їздити на екскурсію в інше місто. Відпочивати в іншому місті набагато цікавіше, ніж сидіти вдома на канікулах.