Топ фільмів для перегляду з друзями

Мати хорошого друга – велика удача. Близька за духом людина прийде на допомогу в скрутну хвилину, підставить плече, коли весь світ буде проти. Наша нова добірка фільмів присвячена кіногероям, яким пощастило знайти справжніх друзів і пронести чудові стосунки через все життя. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики пропонує вам фільми для перегляду з друзями:

1. Зелена книга

Це реальна історія про те, як друзями можуть стати навіть самі, на перший погляд, несхожі один на одного люди. Дія стрічки розгортається в США зразка 60-х років минулого століття. У той час політика расової сегрегації вважалася звичною справою і зачіпала практично всі сфери життя.

2. Як стати самотнім

Це легке і дуже жіноче кіно про дружбу. Головна героїня фільму – молода дівчина Еліс. Після тривалих серйозних відносин, вона вирішується кардинально змінити своє життя. Героїня прощається з бойфрендом і переїжджає в нове місто до старшої сестри. Вона намагається відшукати своє нове місце в світі і навчитися насолоджуватися життям на самоті. У цьому їй допомагає колега з нової роботи – розкута й розкута любителька вечірок Робін.

3. Клуб «50 відтінків сірого»

Ще один цікавий фільм для перегляду з друзями. Головним героїням за 60 і свою прихильність один до одного вони пронесли через усе життя. Чотири чарівних зрілих жінок побудували кар’єру, обзавелися сім’єю. Тим не менш, вони все також регулярно збираються, щоб обговорити чергову книжкову новинку.

4.Не думайте двічі

«Не думай двічі» увійшов у цю підбірки фільми для перегляду з друзями не просто так, адже він про найближчих друзів, і учасників комік-групи імпровізаторів «Комуна». Ці друзі звикли завжди підтримувати один одного, навіть не дивлячись на очевидні відмінності в поглядах. Одного разу талановитий учасник групи на ім’я Джек отримує роль, яка може стати потужним поштовхом для його кар’єри. Менш щасливі товариші героя намагаються з його допомогою отримати і свою зоряну хвилину. Дружба героїв опинилася під загрозою.

5. Ти квач!

А це історія про те, що хлопчаки ніколи не старіють і в душі завжди залишаються бешкетниками. Колишні однокласники давно осіли на серйозних роботах, обзавелися сім’ями і нудними «дорослими хобі». Проте, друзі, не змінюють традиції і щорічно в травні грають в свою улюблену гру. До цих пір тільки одному з героїв, невловимого холостяку Джеррі, вдалося жодного разу не програти.