Яке сьогодні свято?

Цікаво дізнаватися нові факти про події минулого. Ми живемо і навіть не замислюємося, що декілька сотень, а може десятки літ потому саме на цьому місці, де ми стоїмо відбувалася якась подія... Одна була звичайною, а інша відігравала вирішальну роль у формуванні майбутньої історії. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики пропонує вам дізнатися про цікаві події та свята, що відбувалися чи святкуються й досі саме 27 червня:

Міжнародні

Всесвітній день рибальства.

Національні

• Росія Росія: День молоді
  • Джибуті Джибуті: День незалежності
  • Канада Канада: День національного гімну
  • Таджикистан Таджикистан: День національного примирення
  • Узбекистан Узбекистан: День працівників друку
  • Південна Осетія Південна Осетія: День молоді
  • Велика Британія Велика Британія: День збройних сил
  • Туркменістан Туркменістан: День працівника культури та мистецтва

Події:

• 1663 — у Ніжині відбулася козацька рада (Чорна рада) на якій гетьманом Лівобережної України було обрано Івана Брюховецького.
  • 1871 — єна стала новою грошовою одиницею Японської імперії
  • 1905 — почалося збройне повстання моряків на броненосці «Князь Потьомкін Таврійський».
  • 1929 — в нью-йоркських лабораторіях Белла була продемонстрована система передачі повнокольорового телезображення
  • 1931 — у США винахідник Ігор Сікорський отримав патент на винахід першого вертольота
  • 1944 — початок масової депортації болгар, вірмен і греків з Криму в східні райони СРСР
  • 1954 — почала роботу перша АЕС в Обнінську.