Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

Починай свій день правильно

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Успіх багато в чому залежить він нашого настрою. Якщо правильно почати ранок, то фортуна буде супроводжувати в кожному почині, і всі плани успішно втіляться в життя. Насправді способів привернути успіх дуже багато. Кожен вибирає для себе той, який йому ближче за духом. Це можуть бути і медитації, і різні замовляння, що залучають везіння. Але існують і прості способи зробити день вдалим.

З чого почати ранок, щоб день був вдалим

Найголовніше - це позитивний настрій. Увечері, перед тим, як лягти спати, потрібно подумати про майбутній день і скласти приблизний план дій. У цей список обов’язково потрібно включити справи, які вам принесуть задоволення. Нехай навіть це буде звичайний сніданок і ароматна кава, але він повинен вам подобатися. Після цього уявіть, які емоції ви відчуєте, коли вип’єте свій улюблений напій. Це і називається програмування на успіх. Подібним чином можна налаштувати себе на успіх у всіх справах.

Щоб прокинутися в хорошому настрої, поставте на будильник вашу улюблену мелодію. Нехай це буде не звичайний дзвінок, що змушує вас підстрибувати з ліжка, а приємна пісня, яка налаштує на позитив і змусить посміхатися протягом всього дня.

Вода є універсальним провідником, і її можна використовувати в багатьох ситуаціях. Якщо ви звикли приймати контрастний душ вранці, то вже знаєте, наскільки він допомагає зарядитися бадьорістю і налаштуватися на успіх. Також воду можна використовувати і іншим способом. Налийте в склянку води, змішайте її з медом і додайте частинку лимона. Тепер треба взяти склянку в руку, дивитися деякий час на воду і уявляти, як вона починає випромінювати золотаве світло. Після цього випийте чарівний напій невеликими ковтками, і будьте впевнені, що ваш день пройде просто чудово.

Якщо у вас  вранці є можливість зробити зарядку чи приділити час медитації, то це допоможе вашим бажанням виконуватися набагато швидше. Після пробудження наша голова ще не встигаєте наповнитися негативними думками, тому це найкращий час для програмування себе на успіх і медитацій на виконання бажання.

Можна провести з користю час, коли ви їдете на роботу. Він прекрасно підходить для позитивних установок, повторення тверджень і дихальних практик. Читання улюблених книг в транспорті теж сприяє відмінному настрою і залучення удачі.

Пам'ятайте про силу вдячності. Дякуйте щоранку Всесвіту за те, що подарував вам ще один день життя. Будьте вдячні за будь-яку дрібницю, і тоді приводів для радості стані ще більше. А якщо загадати заповітне бажання і в кінці додати слова подяки, як ніби воно вже здійснилося, то втілення мрії в життя прискориться.

Візьміть собі за правило в усьому шукати красу. Неважливо, на що ви дивитеся на предмет або людину. Спробуйте знайти у ньому те, що вам сподобалося. Ця вправа вчить нас знаходити прекрасне, а як відомо, подібне притягує подібне.

Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики рекомендує застосовувати ці поради щодня протягом 14 днів, і ви побачите, як ваше життя зміниться на краще, а успіх стане вашим постійним супутником. Щоб закріпити отриманий результат, продовжуйте вправи 21 день. Адже саме стільки часу потрібно людині, щоб перебудуватися на психологію багатства і почати мислити позитивно. Любіть один одного, відкрийтесь назустріч світу.

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2020 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search