Лайфхаки ЗНО

Сьогодні вже починається пора ЗНО і Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики бажає вам удачі. Хочемо поділитися деякими корисними порадами:

1. Плитка чорного шоколаду перед початком та пляшка води із собою!

Є багато фактів про користь та властивості чорного шоколаду багато з яких - міфи, але вчені довели, що плитка чорного шоколаду дійсно покращує роботу мозку та заспокоює нервову систему. Тому перед початком тестування з'їжте шматочок чорного шоколаду мінімум 70%. Пляшка вод допоможе вам охолоджувати ваш мозок та повертатися до холодного розуму, особливо в умовах спекотної погоди та маскового режиму.

2. Перечитайте моменти, в яких сумніваєтеся перед самим заходом до пункту тестування!

Якщо ви не змогли надовго запам'ятати цю інформацію у звичайному середовищі, то стресова ситуація змусить вашу пам'ять чіплятися за найдрібніші асоціації й вбирати якомога більше інформації, шукати асоціації, зорово фотографувати. Тому обов'язково повторіть моменти в яких сумніваєтесь перед самим початком.

3. Обстрагуйтеся від усіх інших проблем

З самого ранку намагайтеся повністю уникнути думок щодо інших проблем в будь-якій сфері життя. Будьте сконцентровані на тестуванні та намагайтеся не відволікатися на інше. Краще трішки напрягтися аніж відволіктися й потім буде дуже складно зосередити увагу на завданні.

Взагалі, кожен проходить ЗНО і ще нічого трагічного не траплялося, тому зберіться з думкам, підсумуйте вивчене, настройтеся й біжіть за своїм 200.