5 ознак того, що ви марнуєте своє життя, але не визнаєте цього

Кожна хвилина дорожча за золото. Час - єдиний ресурс, що неможливо купити за гроші, повернути, виправити. Тому не марнує його просто так. Інколи ми навіть не помічаємо, як втрачаємо ці дорогоцінні моменти, як життя проходить повз нас. Тому ми вирішили підібрати для вас 5 ознак того, що настав час щось змінювати.

1.Ви витрачаєте забагато часу на справи, які не повинні робити.
Відеоігри. Реаліті-шоу. «Тиняння» в Інтернеті. Занадто багато їжі. Занадто багато випивки. І цей список можна продовжувати. Погляньте серйозно на своє життя. Де ви проводите більшу частину свого часу? Це приносить вам користь чи веде до кращого життя? Якщо ні, то вам потрібно переглянути свої рутинні справи і внести певні зміни.

2.Ви не живите свій мозок.
Якщо ви не продовжуєте вчитись і рости, як особистість, то ви стоїте на місці — як ставок, вода в якому не рухається і покривається пліснявою. Це те, що відбувається з вашим мозком, якщо ви не тримаєте його в активності і не вчитесь чогось нового. Позитивні виклики у вашому житті будуть розширювати кругозір, через що ви не деградуватимете.

3.Ви не плануєте своє майбутнє.
Хоч жити «зараз» і «в цей момент» чудово, але інколи потрібно дивитись вперед, щоб побачити, куди ви хочете прямувати далі. Якщо у вас нема мети або плану, тоді ви схожі на човен, який безцільно блукає в океані, сподіваючись опинитись десь в хорошому місці.

4.Ви недостатньо спите.
Якщо ви занадто зайняті, щоб нормально висипатись, або любите не лягати спати до самого ранку, ви повинні переглянути свої звички.

5.Ви проводите занадто багато часу з людьми, які не сприяють вашому зростанню.
Дуже легко застрягти і тусуватись з людьми, які не викликають у вас відчуття, що ви кращі. Але якщо ви будете і далі проводити з ним свій час, то залишитесь на тому ж рівні або опуститесь ще нижче разом з ними. Шукайте людей, які орієнтуються на зростання.