Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

День вишиванки в КНУКіМ

В Університеті культури гучно відсвяткували День вишиванки – величне самобутнє свято, що покликане зберігати споконвічні народні традиції.

Цього дня кожен студент та викладач вишу долучився до свята, одягнувши вишиванку.

Представники Студентського парламенту разом із молоддю організували флешмоб на головній площі університету. Дружно співаючи гімн Університету культури, студенти утворили разом синьо-жовтий прапор як символ єдності і шанування українських традицій.

Зі святом вишиванки привітав студентську молодь і викладачів вишу Михайло Поплавський: «Вітаю вас із Днем вишиванки!

Вишиванка – це генетичний код української нації, який передається з покоління в покоління. Українська вишиванка – оберіг, що об’єднує українців усього світу.

Цінуйте українське! Шануйте рідне! Українці, єднаймося!».

Яскраве свято продовжилось запальними танцями під драйвове виконання Михайлом Поплавським хітової композиції «Приречений на любов». А патріотичну пісню «Україна» разом з ним виконували всі присутні – студенти, викладачі, гості.

Також на святі виступили відомі колективи КНУКіМ – Український народний хор імені Станіслава Павлюченка, який очолює художній керівник колективу Олена Скопцова, та ансамбль народного танцю «Київ» під керівництвом завідувача Кафедри народної хореографії Ірини Гутник.

Святкування Дня вишиванки пройшло у піднесеній атмосфері єдності усіх студентів та викладачів Університету культури, що в черговий раз продемонструвало велику шану та відданість національним традиціям, непоборну гідність українців та патріотизм.

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.