Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
068 739 37 70
Ігор Миколайович Парфенюк

Новини

5 цікавих маловідомих місць України

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Наша Україна багата на красиві, магічна місця, що надихають, сповнюють життям. Ми намагаємося закохувати вас у неньку Україну й запевнити, що ви ще не бачили дуже багато чудес Батьківщини. Тому пропонуємо вам дізнатися нову порцію маловідомих місць України, що варті вашої уваги.

1.Вілкове, Одеська область

Можливо, ви не знали, але в Україні теж є своя Венеція! Нехай розташований на воді селище Вілкове Одеської області і не може похвалитися тим же блиском і розкішшю, що й знаменитий місто закоханих, але покататися на імпровізованій гондолі по вузькій вуличці можна і тут.

2.Актовський каньйон, Миколаївська область

Одна з найкрасивіших природних пам'яток в країні знаходиться селі Актово. Тутешні скелі вражають красою, туристи їх порівнюють зі знаменитим Гранд Каньйоном в Північній Америці. Долина річки Мертвовод, в якій розташований український каньйон, також зберігає чимало стародавніх секретів: ходять легенди, що скіфи тут колись сплавляли вниз по річці своїх покійних. Коли їхати в Актовський каньйон? Найкраще до настання холодів, особливо ефектно це місце виглядає восени. Фантастичні пейзажі!

3.Печерний монастир, Львівська область

Одна з цікавих, але не надто розтиражованих пам'яток Львівської області – печерний монастир біля села Розгірче. Цілий комплекс печер, розташованих у два яруси, був колись і приміщенням для молитов, і місцем існування місцевих ченців. Пагорб, на якому знаходиться монастир, досить високий, так що є бонус – прекрасний вид на мальовничі околиці.

4.Криворівня, Івано-Франківська область

А ці красиві місця в Івано-Франківській області не раз служили джерелом натхнення для різних діячів мистецтва: від Лесі Українки, яка приїжджала сюди писати, до Сергія Параджанова, який зняв «Тіні забутих предків». Біля села дуже давня і багата історія, і його мешканці досі свято шанують звичаї і традиції своїх предків, тому потрапити сюди — це ніби побувати в далекому минулому. Також любителям активного відпочинку варто знати, що саме тут відправна точка пішохідного маршруту по Чорногірському хребту.

5.Острів Бірючий, Херсонська область

Буде просто злочином проігнорувати острів Бірючий. Чистота берега і моря, а також лікувальні властивості місцевого клімату цілком можуть позмагатися з курортами Мертвого моря. Територія острова – заповідна, щоб потрапити туди і насолодитися відокремленим відпочинком, краще запастися путівкою ще до початку сезону.

bottom-logo.png

Консультує:
(068) 739 37 70
Парфенюк Ігор Миколайович

© 2020 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search