Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

Нестандартні хобі світу

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Люди, які вибирають собі унікальне хобі, викликають інтерес у навколишніх і навіть стають знаменитостями. Є захоплення, які були незаслужено забуті або недавно придумані. Зазначу, що деякі з них передбачають серйозну підготовку. Правда, є й такі хобі, які доступні всім при наявності запасу терпіння.

1.Фігурна різьба по гарбузу.

Якщо є талант, мінімальний набір інструментів для різьби по дереву і бажання заощадити на матеріалах – різьба по гарбузу стане відмінною альтернативою. І займатися такою справою можна не тільки під Хеллоуін, але і в будь-який день, коли душа забажає.

2.Картини з цвяхів.

Унікальне заняття для любителів працювати молотком. Полотном може служити будь-яка якісна дошка, а цвяхи підійдуть звичайні.

3.Малюнки на брудних авто.

Для деяких полотном може служити і брудне вітрове скло машини. Причому картини вражають настільки, що багато господарів потім ще довго не наважуються "відмивати свого улюбленця".

4.Мініатюрні скульптури з грифелів олівців.

Таке захоплення, звичайно, рідкість, та і навичок вимагає чималих, але маленькі фігурки просто вражають своєю унікальністю.

5.Малювання на піску під час відливу.

Так, є і такі ентузіасти, при цьому вони добре знають, що їхні творіння проживуть зовсім "коротке життя".

6.Вироби зі звичайного дроту.

Доступний і легкий спосіб скоротати час і створити свою незвичайну колекцію. Таким захопленням можна урізноманітнити і хобі школяра.

7.Макрофотозйомка або мікрофотозйомка.

Напевно, найпоширеніше захоплення на сьогодні. Фотографувати дивовижних комах, цікаві небесні явища, бризки води чи сніжинки – таке заняття і доступне, і дуже захоплююче. До речі, деяким людям, які починали з аматорського фото, прийшла світова слава і визнання майстрів.

8.Вирізання з паперу мультяшних героїв та інших персонажів.

Захоплення не тільки для дітей, але і хороший антистресовий метод для дорослих.

9.Портрети з клейкої стрічки.

Колірна палітра, звичайно, не надто велика, але опанувавши технікою, можна добитися непоганих результатів і деякої реалістичності.

10.Скульптури з покришок.

Найчастіше майстрів цієї справи можна зустріти на Африканському континенті і на Далекому Сході.

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.