Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
Яцевський Ярослав

Можливість змінити місце проходження ЗНО

Через епідеміологічну ситуацію короновіруса, для запобігання його подальшого розповсюдження Міністерство освіти та науки України наголошує наступні зміни щодо місць проведення ЗНО:

З огляду на ситуацію, що склалася, випускники закладів освіти можуть змінити місце проходження ЗНО.

Першочергово таке право отримали учні, які навчаються в закладах загальної середньої освіти інтернатного типу, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти. Механізм внесення змін до реєстраційних даних для окремих випускників поточного року розміщено в «Кабінеті керівника закладу освіти».

Зміна місця проведення ЗНО можлива лише за умови, що місце проживання і місце розташування закладу освіти розміщені в різних областях або відстань між ними перевищує 150 км.

Для внесення змін випускнику потрібно звернутися до особи, відповідальної за реєстрацію у його закладі освіти. Адміністратори закладів освіти мають подати інформацію про внесення змін до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти не пізніше 18 травня.

logo-bottom2.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2022 Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики.