Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

В успішне майбутнє – разом!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Сьогодні Університет культури гостинно зустрічав амбітних абітурієнтів із м. Старокостянтинів Хмельницької області.

Вступники з великою цікавістю відвідали навчальні підрозділи вишу: факультети дизайну і реклами; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебачення; соціокультурної діяльності; економіки, права та ІТ; режисури і шоу-бізнесу; музичного мистецтва; журналістики і міжнародних відносин; хореографічного мистецтва.

Фахівці-практики поінформували молодь щодо вступної кампанії, вступних творчих заліків і конкурсів.

Студенти Університету культури розповіли абітурієнтам про творчі і наукові проекти вишу, гучні вечірки, фестивалі, конкурси, культурно-оздоровчі заходи: «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні», «День знань», «TukWeek», Модель ООН, Фестиваль молодих дизайнерів, «Final Fest», «Food Fest», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», «Посвята першокурсників», «Halloween», «Видавничий non-stop», «Україна і світ», «Хто зверху?», «Що? де? коли?», «Ліга сміху» тощо.

Екскурсія неймовірно вразила молодь, але найбільше її зацікавив Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

На ФГРіТБ студенти навчаються за трьома спеціалізаціями:

Менеджер готельно-ресторанного бізнесу

Менеджер міжнародного туризму

Менеджер готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Знання, здобуті у виші, студентство закріплює під час практики у найпрестижніших закладах сфери гостинності: ресторанах «WineCityGrill», «СушиЯ», «Муракамі», «Sanpaolo», «SHOOTERS», міжнародному діловому центрі «Готель «Hilton»», готелях «Radisson», «Ramada Encore», «Прем′єр палац», туристичних агенціях «Нью Лоджик», «CORAL TRAVEL», «l&j TRAVEL». Крім того, чимало майбутніх готельєрів, рестораторів і туризмознавців набувають професійного досвіду у закордонних компаніях. На практику вони вирушають до Румунії, Болгарії, Греції, Кіпру та Туреччини. Цьогоріч зимова практика проходила на гірськолижних курортах Болгарії. Три місяці студенти працювали у чотири- та п’ятизіркових готелях, преміальних клубах і ресторанах. Зокрема: у бізнес-готелі «Земята і Хората», курорті Банско, ресторані «Еуфорія», Queen’s pub, готелі «Сокіл» курорту Боровець, «Grill & BAR Euphoria», готелі «Рілєц Резорт Спа», спа-готелі «Каменград».

Кульмінацією Дня відкритих дверей стала атмосферна зустріч із Михайлом Поплавським.

«Вітаю вас в Університеті культури – найкрутішому виші країни!

Кожен із вас шукає власний професійний шлях, хоче мати високий соціальний статус та бути успішним українцем. Ви повинні самостійно досягати висот, ніхто цього не зробить за вас!

Якщо ви талановиті, амбіційні та харизматичні особистості, ви обов’язково зможете підкорити долю.

Атакуйте життя, йдіть наполегливо до своєї мети, крізь терни до зірок!» – сказав Михайло Поплавський.

День відкритих дверей промайнув легко, яскраво і на позитиві. Молодь була вражена інформативною екскурсією і повчальним спілкуванням із Михайлом Поплавським, викладачами і студентами вишу. Залишаючи Університет культури, вступники з абсолютною впевненістю обіцяли обов’язково повернутись під час вступної кампанії.

 

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search