4 прості щоденні звички, які є обов'язковими!

Людський мозок постійно працює, і щоб його функціональність не погіршувалась, а навпаки розвивалась — потрібно дотримуватись цих простих порад.

1. Частіше гуляйте. Регулярні фізичні навантаження покращують уяву та пам’ять. Корисними будуть як пробіжки, так і проста прогулянки на свіжому повітрі: це дозволить звільнити свідомість і наповнити голову свіжими ідеями.

2. Знайдіть собі хобі. Наш мозок постійно знаходиться в пошуку чогось нового, різних завдань, вирішуючи які, він виконує свою головну функцію. Тож, наприклад, почніть вчити іноземну мову, запишіться на танці чи курси гри на гітарі.

3. Споживайте корисну для мозку їжу. Мозку, як і тілу, потрібна здорова і багата поживними речовинами їжа, щоб підвищувати продуктивність. Мова іде про омега-3 ,поліненасичені жирні кислоти і флавоноїди — незамінні компоненти їжі. Завдяки ним поліпшуються розумові здібності і пам’ять.

4. Знайдіть час для релаксації. Використовуючи різноманітні способи релаксації, ваш мозок має можливість відпочити. А це для нього дуже важливо. Корисною може бути, наприклад, кількахвилинна медитація.

Факультет зв'язків з громадськістю і журналістики дбає про кожного з вас!