Що вивчатимете? Жанри журналістики

Рубрика про навчальні дисципліни Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики продовжується. Сьогодні повертаємося до навчання наших другокурсників і розповімо про дуже важливий для розвитку професійних журналістів предмет – «Жанри журналістики».

Щоб писати переконливі та правильно структуровані тексти студенти повинні знати жанри та як з ними працювати. У цей нелегкий журналістський світ другокурсників проводить наш поважний топ-викладач Микола Степанович Тимошик - мудрий та розумний наставник.

Микола Степанович має дуже багато досягнень та нагород у сфері журналістики, зокрема він - доктор філологічних наук, академік Академії наук вищої школи України, член Національної спілки письменників України, засновник і директор науково-видавничого центру «Наша культура і наука» і почесний професор Факультету зв'язків з громадськістю і журналістики.

На лекціях професор ділиться всіма своїми напрацюваннями та багаторічним досвідом з улюбленими студентами. Другокурсники дізнаються багато цікавого та корисного матеріалу і вчаться писати професійні тексти, адже для роботи журналіста коректно та гарно написані матеріали це одна з головних складових.

Пройшовши шлях предмету «Жанри журналістики» разом з топ-викладачем, студенти покращують свої знання та навички до рівня професіоналів своєї справи.