5 PR-стратегій для успішного контент-маркетингу

Ваш інформаційний продукт готовий до запуску, цільова аудиторія визначена, стандартні елементи контент-маркетингу реалізовані. Що ще потрібно для старту – не забути про PR-стратегії!

1. Складіть список ЗМІ.

Зберіть інформацію про блоги ділових і галузевих видань, які працюють у відповідних сферах. Ви повинні знати: як називається ЗМІ, хто його видає, телефон і адресу електронної пошти редакції або автора блогу. У вашій базі повинні зберігатися посилання на сам сайт і пов'язані з ним акаунти у соціальних мережах.

2. Поділіться ідеями з відповідним виданням.

Ідіть на контакт зі ЗМІ першим, пропонуйте актуальні ідеї. Якщо ви автор книги "5 способів індивідуалізувати клієнта", а журнал "Новий маркетинг" планує в листопадовому номері публікацію на суміжну тему - напишіть редактору і запропонуйте використовувати ідею з вашої роботи.

3. Шукайте партнерів.

Оцініть асоціації та організації в мережі, які мають велике охоплення аудиторії. Розгляньте варіанти співпраці з ними і можливість поширення вашого контенту на їх заходах, в розсилках електронних листів, на веб-сайтах організацій.

4. Шукайте загальні теми.

Друковані ЗМІ часто публікують плани, в яких названі теми, актуальні для видання в поточному році. Вивчіть плани ваших цільових ЗМІ і працюйте з темами, які схожі з контентом вашої PR-кампанії.

5. Беріть участь в галузевих заходах.

Виступайте публічно. Участь в галузевих заходах дасть вам платформу для обговорення з цільовою аудиторією актуальних тем і концепцій вашого контент-маркетингу, допоможе завоювати довіру, продемонструвавши лідерські якості та професіоналізм.

Бажаємо підкорення нових вершин!