Як ефективно працювати вдома

Якщо ви не знаєте як налагодити робочий процес вдома та залишатися продуктивними у своїй роботі, то Факультет зв'язків з громадськістю і журналістики підготував для вас актуальні поради, які стануть в нагоді як тим, хто довгий час практикує віддалену роботу, так і тим, для кого це вновинку.

Порада 1. Розмежуйте робоче та особисте життя
Віддалена робота — перевірка вашої здатності управляти собою.  Тож, вранці збирайтесь так, наче ви йдете на роботу. Це не про офісний дрес-код, а про налаштованість на роботу.

Порада 2. Облаштуйте вдома робоче місце так, щоб воно вас надихало працювати
Постарайтеся організувати собі робочий простір, в якому не буде існувати телевізора, зайвих домашніх речей, ліжка та відволікаючих факторів.

Порада 3. Майте план
У цьому вам можуть допомогти нагадування, будильники в смартфоні, які проконтролюють ваш час на певне завдання. Гарна ідея при роботі вдома — використовувати метод Pomodoro, адже закладати в розклад певний час на відпочинок і перерви — є необхідністтю.

Порада 4. Комунікуйте онлайн
Чати в Фейсбук, Slack, Telegram та Skype спільна робота в Google docs — набір інструментів-рятувальників для роботи.

Продуктивність важлива, але не втрачайте переваг роботи вдома, бо ними можна й потрібно користуватися. Ви самі можете обрати складові вашого кращого часопростору: спорт, онлайн-навчання, правильне харчування, музика без навушників — врешті-решт.

Будьте гнучкі, плануйте, шукайте свою мотивацію та нагороди. Мрійте та дійте, у вас усе вийде!