Найграндіозніша подія року – «Міс і Містер ФЖіМВ-2018»

На Факультеті журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ відбулась найграндіозніша подія року – «Міс і Містер ФЖіМВ-2018».

«Відкрий унікальність кольору», керуючись таким гаслом учасники готувались до конкурсу! Кожній парі був присвоєний індивідуальний колір, який характеризував їх як особистостей. У творчій команді з режисерами конкурсанти продумували кожну деталь, підбирали образи, аби максимально розкрити унікальність того чи іншого відтінку.

В результаті вийшло 6 неймовірних пар і 6 виняткових кольорів:

Білий – TRUTH (Правда) Ганна Чистякова (3-ій курс, МВ-35) та Антон Пасенюк (2-ий курс, МВ-56).

Чорний – PR (Піар) Оля Цісарук (2-ий курс, МП-76) та Дмитро Литвинюк (1-ий курс, МВ-57).

Фіолетовий – INTELLIGENCE (Інтелект) Поліна Кожедуб (2-ий курс, МВ-36) та Андрій Крутаков (1-ий курс, ПР-27).

Жовтий – SUCCESS (Успіх) Софія Когут (1-ий курс, Ж-37) та Антон Голотник (1-ий курс, МВ-37).

Червоний – SCANDAL (Скандал) Анастасія Кузнєцова (3-ій курс, Ж-95) та Микола Постоутенко (ПР-27).

Синій – FREEDOM (Свобода) Анастасія Іщук (Ж-37) та Юрій Вержанський (ПР-27).

Оцінювало вміння і таланти учасників зіркове журі: ректор Київського університету культури Володимир Пилипів; завідувач Кафедри індустрії моди Людмила Дихнич; українська телерадіоведуча Анна Свиридова; популярна українська співачка, засновниця академії мистецтв «MuZa Production», володарка Золотої зірки Алли Пугачової Наталія Валевська; учасник «Голосу країни», автор хітів для провідних артистів естради Андрій Осадчук; генеральний директор модельної агенції Kraft models Юлія Хмара; учасниця проекту «Холостяк» Іванна Гончарук; заслужена артистка естрадного мистецтва України Маріанна Черкасець.

Учасники представили свої таланти у таких блоках: інтро, творчий, сексуальний і вечірній виходи, де оцінювалась їхня фізична форма, відчуття ритму, акторська гра, харизма, вміння володіти своїм тілом та закохувати в себе глядача.

Завдяки нестримній енергії, пристрасті, експресії конкурсантів, на заході панувала атмосфера драйву і шалених емоцій. Відверті, щирі, впевнені у собі та відчайдушні пари продемонстрували неабияку підготовку, витримку, креативність, багатогранність та жагу до перемоги.

У перервах між виступами учасників своїми музичними дарунками гостей розважали зіркові гості Андрій Черненко, Андрій Осадчук, Михайло Нікіцький та студенти Факультету режисури і шоу-бізнесу КНУКіМ.

Бурхливими оплесками публіка зустріла Михайла Поплавського, який відзначив креативність студентських виступів і виконав улюблені всіма музичні хіти «Юний орел» та «Приречений на любов».

А далі на всіх чекав кульмінаційний момент – оголошення переможців конкурсу за номінаціями.

Отже, перемогу здобули:

«Міс талант ФЖіМВ» – Софія Когут

«Містер талант ФЖіМВ» – Микола Постоутенко

«Міс неординарність ФЖіМВ» – Поліна Кожедуб

«Містер неординарність ФЖіМВ» – Андрій Крутаков

«Міс глядацьких симпатій ФЖіМВ» – Ганна Чистякова

«Містер глядацьких симпатій ФЖіМВ» – Дмитро Литвинюк

«Міс неповторність ФЖіМВ» – Анастасія Іщук

«Містер неповторність ФЖіМВ» – Антон Голотник

«І віце-міс ФЖіМВ» – Ольга Цісарук

«І віце-містер ФЖіМВ» – Юрій Вержанський

«ІІ віце-міс ФЖіМВ» – Анастасія Кузнєцова

«ІІ віце-містер ФЖіМВ» – Антон Пасенюк.

Володарів головних титулів назвав публіці Михайло Поплавський. «Міс і Містером Факультету журналістики і міжнародних відносин-2018» стали Анастасія Іщук та Дмитро Литвинюк. Саме вони будуть представляти свій факультет на головному конкурсі Університету культури – «Міс і Містер КНУКіМ-2018».

Всіх учасників нагородили цінними призами, а конкурсанти, у свою чергу, щиро дякували організаторам, суддям, глядачам, друзям, рідним, викладачам та Михайлу Поплавському за підтримку, допомогу і творчу реалізацію.