Київ, Є. Коновальця, 36, корпус №1, каб. 905
(068) 739 37 70
(050) 975 78 29
Парфенюк Ігор Миколайович
(063) 674 45 52
Яцевський Ярослав

Новини

Досягай своєї мрії – обирай Університет культури!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Університет культури за доброю традицією гостинно зустрів абітурієнтів з різних куточків України. Сьогодні сонячного суботнього ранку до вишу завітали абітурієнти із Запорізької, Волинської, Черкаської, Полтавської та Хмельницької областей.

Університет культури – це мрія багатьох українських вступників. Виш славиться своїми зірковими викладачами, серед яких: Богдан Бенюк, Остап Ступка, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Олександр Лещенко, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Вікторія Маремуха, Костянтин Грубич, Роман Безсмертний, Євгеній Калкатов, Григорій Чапкіс, Володимир Ніколаєнко.

Навчаючись у богемному університеті, студенти здобувають престижні творчі і бізнес-спеціальності, які базуються на 9-ти факультетах: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, дизайну і реклами, музичного мистецтва, соціокультурної діяльності, режисури і шоу-бізнесу, журналістики і міжнародних відносин, кіно і телебачення, хореографічного мистецтва, економіки, права та інформаційних технологій.

У студентської молоді є все для того, щоб стати справжніми професіоналами з обраного фаху. Аудиторії навчального закладу оснащені найсучаснішим мультимедійним обладнанням, студенти навчаються за новітніми освітніми програмами, проходять обов’язкову тримісячну практику за фахом в Україні та  за кордоном, а також мають унікальну можливість по закінченні вишу отримати два дипломи – український і європейський.

Під час екскурсії абітурієнтів зацікавив ще й той факт, що на кожному з факультетів постійно відбуваються майстер-класи від успішних особистостей, фахівців сфери шоу-бізнесу, готельно-ресторанної справи, туризму, культури, піар, кіно і телебачення, fashion-індустрії: Алана Бадоєва, Жанни Бадоєвої, Дмитра Борисова, Григорія Решетніка, Юрія Нікітіна, Ахтема Сеітаблаєва, Володимира Остапчука, Маргарити Січкар, Віктора Ющенка, Олега Панюти, Надії Матвєєвої, Наталії Жижченко (Onuka), Володимира Бебешка, Костянтина Бочарова (Melovin), Грега Чапкіса, Тетяни Денисової та багато інших.

Найбільшу увагу молодь зосередила на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, на якому здобувають вищу освіту майбутні топ-менеджери сфери гостинності і туризму, керівники готельно-ресторанного комплексу, ресторатори, спеціалісти з адміністративної роботи, фахівці з конференц-сервісу, спеціалісти стандартизації, сертифікації та якості ресторанних і готельних послуг, керівники туристичних агенцій, менеджери міжнародного туризму, тревел-менеджери, туризмознавці.

Окрім теоретичних дисциплін, студенти постійно долучаються до практикумів, майстер-класів, тренінгів і воркшопів. Нещодавно вихованці ФГРіТБ взяли участь у майстер-класах від менеджерів однієї з найвідоміших мереж готелів світу – «Hilton»; президента Асоціації сомельє України Дмитра Сидоренка; директора туроператора «Mouzenidis travel» і представництва грецької авіакомпанії «Ellinair» в Україні Віктора Марченка; ведучої кулінарних проектів «Kartata Potata» і «Школа смачного життя», успішної рестораторки Даші Малахової; співавтора тревел-шоу «Орел і решка», телеведучої Жанни Бадоєвої; відомого ресторатора та бренд-шефа «Gastro family» Дмитра Борисова; знаменитого канадського шеф-кухаря колумбійського походження, бізнесмена і телеведучого, володаря престижної кулінарної премії «The World Master Chef» і дійсного члена всесвітнього співтовариства кращих шеф-кухарів світу Chaîne des Rôtisseurs Ектора Хіменеса-Браво та багато інших.

Флешмоб на найбільшу кількість кухарів на одній локації, який влаштували студенти ФГРіТБ, увійшов до Книги рекордів Гіннеса України. А гастрономічний фестиваль Best Food Fest, в якому поборотися за Кубок «Барбекю-2017» та продемонструвати свої першокласні кулінарні навички теж мали змогу студенти факультету, вразив усіх своєю масштабністю і професіоналізмом.

Знання, здобуті у виші, студенти закріплюють під час практики у найпрестижніших закладах сфери гостинності. Крім того, чимало майбутніх готельєрів, рестораторів і туризмознавців набувають професійного досвіду у закордонних компаніях. На практику вони вирушають до Румунії, Болгарії, Греції, Кіпру та Туреччини.

До речі, випускники Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу успішно працюють на провідних підприємствах готельного і ресторанного бізнесу, у транснаціональних компаніях, турагенціях та міжнародних бюро подорожей України і закордону. Зокрема: дизайн-готелі «11 Mirrors», готелях «Прем’єр Палац», «Опера», «Fairmont Grand Hotel», «Інтерконтиненталь Київ», «Хілтон», Hyatt Regency Київ, «Radisson Blu», «Русь Акорд Отель», «Holiday Inn Kiev»; турагенціях «Anex Tour», «Coral Travel», «Join UP», «Феєрія мандрів», «Поїхали з нами», «Travel Professional Group» тощо.

Також сьогодні активна молодь, яка обрала спеціальність «Хореографія», мала змогу продемонструвати власний талант і  потенціал викладачам-практикам Університету культури під час творчого заліку з попереднім зарахуванням, що відбувся на Факультеті хореографічного мистецтва. Вступники виконали танцювальні композиції та отримали професійні поради від відомих хореографів-постановників.

Далі абітурієнти відправились на довгоочікувану зустріч з Михайлом Поплавським.

«В Університеті культури талановитим вхід без черги! Головне наше завдання – розкрити ваш творчий потенціал і допомогти реалізувати його.

Без вищої освіти важко зробити успішну кар’єру. Я раджу вам вступати саме до Києва. Столиця дає великі можливості для реалізації ваших здорових творчих амбіцій.

Ставте високі цілі, атакуйте життя та наполегливо йдіть до своєї мети.

Формуйте в собі лідерів.  Віра в себе має бути сильнішою за страх. Зрозумійте, чого ви хочете, що робить вас щасливими, і зробіть це своєю професією.

Бажаю вам щастя, добра, миру, любові, щоб в душі і серці завжди була весна», – зазначив Михайло Поплавський.

Завершився насичений День відкритих дверей крутими селфі абітурієнтів в омріяному виші, які щиро дякували за VIP-прийом, гостинність та родинну атмосферу.

Університету культури чекає на креативну, активну і харизматичну молодь!

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

  • Лисинюк Марина Віталіївна
    (098) 341 49 30
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
    (096) 824 31 54
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

Search