Набір на авторський курс «Акули PR»

Набір на авторський курс Михайла Поплавського «Акули PR» оголошується відкритим!

Піарниками не народжуються – ними стають!

Авторський курс «Акули PR» – це підготовка нового покоління майбутніх професіоналів сфери PR та реклами, топ-менеджерів 21 століття. «Наше завдання створити для вас комфортні умови, щоб ви йшли на пари, як на свято й отримували задоволення від навчання. А далі все залежить тільки від вас», – звернувся до студентів Михайло Поплавський.

Авторський курс «Акули PR» – це екстремальний піар. Прийняття комплексних рішень у сфері public relations для успішного просування компаній та брендів, застосування методів і прийомів антикризового менеджменту.
Поглиблена професійно-практична підготовка. Тренінги та майстер-класи від провідних фахівців. Стажування у кращих агенціях. Тримісячна практика за кордоном.
Ми формуватимемо у студентів філософію лідерів, філософію переможців!
Особливо Михайло Поплавський підкреслив важливість активності молоді в соціальних мережах та формуванні позитивного особистісного іміджу.

Потрібно правильно презентувати себе у соціальних мережах, обдумано робити акценти. Це ваша перша візитівка для роботодавців.

Хочеш стати «Акулою PR»? Реєструйся за посиланням!