Культурний цьом

День Святого Валентина – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.

Недаремно його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Романтичний захід, присвячений усім закоханим, драйвово відсвяткували в Університеті культури. Дивовижні янголи, тематичні яскраві костюми, запальні виступи, безкоштовна солодка вата символічного кольору та романтичний квест очікували на всіх студентів 14 лютого.

Яскравою культурно-мистецькою подією з нагоди Дня Святого Валентина став концерт-привітання університетської молоді, яка брала участь у вікторинах, конкурсах, змагалась за солодкі подарунки та насолоджувалась святковою програмою у зірковому виші.

Хол університету був прикрашений валентинками, кольоровими повітряними кульками та сяючою фотозоною «Культурний цьом». Довкола панувала справжня магія кохання, Янголи та Амур, що наскрізь «пронизував» серце кожного світлими почуттями.

Привітати студентство на сцену вийшов Нікіта Леонтьєв з романтичними піснями про кохання, які гучно наспівувала молодь.

Також всі охочі взяли участь у майстер-класі з бальної хореографії, навчаючись грації і витонченості рухів у танці для двох.

Користуючись поштою Амура, студенти надсилали вітальні меседжі своїм симпатикам, висловлюючи сердечну прихильність і почуття.

Особливі вітальні слова прозвучали від Михайла Поплавського студентам: «Вітаю вас із таким чудовим святом! Бажаю, щоб ви кохали і вас кохали, цінували та шанували. Веселіться, адже студентські роки – найкращі у вашому житті. Від вас залежить ваше щастя, успіх та реалізація творчих амбіцій. Я вас безмежно люблю!».

Але на цьому святкування не завершилось. Кожен факультет влаштував незабутнє свято ніжності та щирих почуттів. Студенти насолоджувалися переглядом романтичних кінострічок, цікавими конкурсами та оригінальними інсценізаціями давніх легенд у сучасному баченні.