Практика на Факультеті зв'язків з громадськістю і журналістики продовжується!

Практика з Євгеном Куксіним. Практика – дуже важливий елемент навчання, що дає унікальну можливість «доторкнутися» до майбутньої професії вже на першому курсі.

Тому Факультет зв'язків з громадськістю і журналістики надає можливість студентам відвідувати телеканали, PR та інформаційні агентства, прес-конференції, зустрічі з успішними журналістами й піарниками.

Нещодавно першокурсники мали змогу поспілкуватися з журналістом телеканалу «1+1» Євгеном Куксіним, який працює над програмами журналістських розслідувань «Секретні матеріали», «Гроші», «Українські сенсації». Також має власний канал на YouTube, де можна переглянути його особисті роботи.

Журналіст розповідав студентам про життя після університету, роботу на великому телеканалі, відмінність новинної програми від журналістських розслідувань, як знайти ексклюзивну інформацію, щоб матеріал був у ТОПі й відповідав на ряд запитань глядача, наводив багато прикладів з власного досвіду.

Євген говорив, що в будь-якому випадку, щоб розповісти про найцікавіше потрібно поставити до ситуації всі можливі запитання, а кінцевий матеріал – це відповідь на них. Він порадив першокурсникам починати працювати над власними матеріалами вже зараз, адже це цінний досвід, що дозволить не робити помилок у майбутньому. Для цього журналіст демонстрував відео та випуски програми й детально обговорював їх зі студентами, розбираючи деталі пошуку інформації для випуску.

Зустріч була дуже продуктивною, цікавою, корисною й отримала багато позитивних відгуків. Адже саме таке спілкування дає можливість студентам дізнатися багато нового від досвідченої людини, взяти собі на замітку певні поради, знайти відповіді на запитання, почати діяти вже зараз, щоб після закінчення університету мати досвід і власні роботи.

Завдяки практиці з першого курсу студенти розвивають свої професійні навички, мислення, дізнаються про певні тонкощі роботи, отримують мотивацію й натхнення для своїх починань.

Наш факультет дарує студентам не тільки емоції, але і досвід!