Осаула Вадим Олександрович
Яцевський Ярослав

Актив та Креативна група факультету: хто ці люди та чим займаються?

Абітурієнте, пам’ятаєш як ти приїжджав на День відкритих дверей? А хто тобі розповідав про Факультет зв'язків з громадськістю і журналістики?

Саме креативна група й консультанти влаштовують тобі гарний та домашній прийом.

Члени креативної групи допомагають влаштовувати свята на факультеті разом з викладачами та створюють особливий настрій на нашому 5-ому поверсі.

Вони працюють над сторінками в соціальних мережах факультету та кафедри, знімають та монтують відео на ютуб. Саме ці люди зустрічають вас влітку кожного дня. Усі конкурси та челенджі – результат праці великої команди. А все за для того, аби кожен студент та абітурієнт ще більше полюбив його маленьку сім’ю – Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики, і навчався з задоволенням.

Що ж таке актив нашого факультету? Хто ці загадкові Робінгуди? Це звичайні студенти на чолі із студдеканом, які роблять життя в університеті яскравим і цікавим. Пам’ятаєш неймовірно моторошний і загадковий Хеловін, а кіноперегляд на День святого Миколая?

Так, саме вони роблять запрошення на вечірку з Хогвардсу до 11 вечора й разом мішають 8 кг олів’є у величезних мисках.

«Нам приносить задоволення наша робота, але ще більше нам подобається результат – ваші посмішки», – саме так кажуть члени цієї команди.

Посміхайтеся частіше!

Василенко Дар’я Ж-39

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.