Сьогодні, за рішенням ООН, відзначається Міжнародний день миру. Вперше він проводився 1982 року. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії.

Кожен визначає успіх по-своєму: для одних – це певні досягнення, для інших – визнання, хтось вважає за успіх не кінцеву мету, а рух до неї, коли сам шлях приносить задоволення та дарує відчуття успіху. Останні цінують процес більше, ніж нагороду. Але очевидно: аби досягти успіху, потрібно  щось робити. За дослідженнями, розвитку студента найкраще сприяють постійна робота над собою та слідування за своєю мрією.

16 та 17 вересня відбулися кураторські години на Факультеті зв'язків з громадськістю та журналістики, проте всеи було зовсім не так, як ви собі уявляєте!

Згідно з дослідженням доктора нейропсихології з університету Сассекса Кріса Берда, для того, щоб запам’ятати нову інформацію, людині потрібно зовсім не зазубрювання, а всього лиш відтворити її за 40 секунд.

Кожну третю середу вересня в Україні святкують професійне свято фахівці в галузі управління персоналом.

Ти не знаєш, що потрібно брати з собою у гуртожиток? Тоді хутчіш бери ручку чи телефон і записуй перелік речей, які знадобляться тобі для комфортного проживання на новому місці й звичайно, не забудь гарний настрій та посмішку!!!

Сторінка 1 із 156