Ти ще думаєш куди вступати, де тебе чекає успішне та безхмарне майбутнє? А ким хочеш бути взагалі ще не визначився? Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики зараз допоможе тобі вирішити ці складні питання.

Сьогодні Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики  продовжує розповідати про етапи аналізу цільової аудиторії. Тож натискайте на статтю для нової порції корисної інформації зі сфери маркетингу в соцмережах.

Якщо ви давно прагнули змінити своє життя на краще — саме час діяти. Починайте просто сьогодні, а вже за декілька тижнів результат вас вразить. ФЗГІЖ допоможе вам виділити 5 необхідних та корисних звичок.

Практично в кожній родині в Україні є телевізор і телебачення сьогодні займає досить важливе місце у житті багатьох людей. Дехто годинами дивиться різноманітні ток-шоу, серіали та фільми, тому ФЗГІЖ підібрав для вас декілька цікавих фактів про телебачення.

У соцмережах останнім часом з’явилося безліч нових професій. І тепер ми не обмежуємося лише вакансіями SMM-менеджера, копірайтера чи дизайнера. Про нову популярну професію рекламного менеджера читайте в сьогоднішній статті від ФЗГіЖ.

Авторський курс «Акули PR» - це підготовка нового покоління професіоналів сфери реклами та PR, журналістики, топ-менеджерів 21 століття, у яких емоційний інтелект із творчо-прикладним характером – починає і виграє!

Традиція святкувати Старий Новий рік в Україні йде від розбіжності Юліанського календаря (або інакше календаря "старого стилю") і Григоріанського календаря – того, за яким зараз живе практично весь світ.

Фрілансер - сам собі керівник чи нероба? Як можна людині керувати своїм часом, працювати коли та де завгодно, займатися улюбленою справою і разом з тим не втратити самоконтроль.

Сторінка 1 із 174

© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.