Ми всі завжди переживаємо за наших любих абітурієнтів, тому Факультет зв’язків з громадськістю та журналістики піклується про вас й безкоштовно даруємо ЧЕК-ЛИСТ по ЗНО з Української мови та літератури 2021!

У кінці навчального року 11-го класу всі учні обов'язково складають іспит для того, аби вступити у ВУЗ. Кожен рік це стресс як для випускників, так і для вчителів та вишів. Але повурте, нічого страшного немає. Не ви перші, не ви останні. Заспокойтеся та ловіть 5 порад від Факультету зв'язків з громадськістю та журналістики, що допоможуть вам підготуватися до ЗНО набагато краще:

Зараз у нашому світі розвинутих технологій є дуже багато переваг, які ще десяток років назад не були відомі та доступні. Один із таких - наявність різноманітних додатків на смартфони. Якщо правильно та грамотно завантажувати ці "переваги" та знати як і для чого ти ними користуєшся, то життя стане ще яскравішим, а буденні проблеми будуть вирішуватися без твого надмірного втручання. Факультет зв'язків з громадськістю завжди крокує в одну ногу із часом, тому пропонуємо тобі подивитися ТОП-5 корисних додатків:

Авторський курс «Акули PR» - це підготовка нового покоління професіоналів сфери реклами та PR, журналістики, топ-менеджерів 21 століття, у яких емоційний інтелект із творчо-прикладним характером – починає і виграє!

Дистанційне навчання триває, а сесія все ближче та ближче. Як виділяти основне, а не забруднювати думки непотрібною інформацією? Факультет піар та журналістики допоможе вам розібратися та систематизувати й правильно обробити отриманий з книжок матеріал.

З п'ятого жовтня першокурсники Київського університету культури та Київського національного університету культури та мистецтв розпочали дистанційне навчання. Добігає кінця другий тиждень в режимі онлайн. Тож час підбивати підсумки такого формату роботи.

Компанія Apple представила лінійку нових айфонів, які підтримують стандарт мобільного інтернету п'ятого покоління (5G). Але ми розберемо не нові функції та переваги гаджету, а церемонію презентації.

Сторінка 1 із 160