Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Як правильно побудувати бізнес? Що потрібно робити, щоб персонал працював на 100%? Як стати справжнім лідером? Багато людей задають собі ці запитання, але не кожен знаходить на них відповіді. Тому сьогодні пропонуємо вам ознайомитись з історіями успіху в бізнесі світового масштабу. Своїми секретами та принципами поділяться Стів Джобс, Генрі Форд, Джек Ма та інші відомі особистості. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики підібрав для вас ТОП-5 книг:

Українські журналісти сьогодні відзначають професійне свято. Співробітники ЗМІ в цей день традиційно приймають привітання від друзів, керівництва та колег по цеху. Багато хто відзначає свято у неформальній атмосфері. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики хоче привітати всіх професіоналів зі святом!

Проект «7 чудес України» задумувався для того, щоб показати українцям і світу історично значиме, архітектурно витончене, туристично привабливе, одним словом, – красиве та унікальне обличчя нашої держави. Ми прагнули продемонструвати велич української історії не лише у формі гіпотез і казкових легенд.

Соціальні мережі швидко зайняли певну нішу в нашому житті, і схоже, мають намір в ньому залишитися надовго. Усуваючи міжособистісні перешкоди, соцмережі дають нам безмежні можливості для спілкування, вони відкривають світ людині, а людину – світу. Але є і інша сторона цього феномена соцмереж. Не будемо говорити "добре або "погано". Ми просто наведемо факти:

Новий конкурс спеціально для абітурієнтів-2020! Хочеш навчатися безкоштовно на улюбленій спеціальності в богемному університеті й отримувати іменну стипендію? Здійсни свою мрію вне залежності результатів ЗНО!

Зно все ближче, тому саме час систематизувати всі свої знання. Сьогодні ми пропонуємо вам одні з найскладніших тем, адже вони будуть насичені різними важливими подіями в історії нашої держав й будуть швидко змінювати одна одну. Для того, аби гарно їх засвоїти вам потрібно детально зупинятися на кожній. Ми намагаємося дати вам своєрідний хребет, на який вже ви нарощуєте інформацію і формуєте своє уявлення.

Дорогі абітурієнти, зараз у вас є можливість не тільки дізнатися корисну інформацію, що 100-відсотково знадобиться вам, а й отримати шанс бут зарахованим до Університету культури вже в той час, коли інші ще тільки будуть подавати заявки. Цікаво? Тоді читай далі й бери участь.

Це питання дуже актуальне для багатьох студентів, абітурієнтів, випускників вищих навчальних закладів, що готують спеціалістів у напрямку роботи на телебаченні. Наш факультет зв'язків з громадськістю та журналістики дає можливість спробувати свої сил вже на першому курсі:

Михайло Поплавський набирає авторський курс "Акули PR". Цей курс містить в собі авторські методики та дисципліни. Всі викладачі курсу також викладають унікальний матеріал, діляться власними техніками, висновками та здобутками. Кожен тиждень відбуваються майстер-класи з відомими журналістами, працівниками ЗМІ, піарниками, політичними діячами та зірками шоу-бізнесу. Реєстрація вже триває.

Сторінка 1 із 137