Усім відомо, що студентські роки - найкращий період у житті людини. А чому це так? Ти вже не підліток, але ще не дорослий. Ти шукаєш себе у цьому світі, експерементуєш та випробовуєш свої сили у різних галузях.

Почнемо з того, що це взагалі таке. Нетворкінг — це встановлення та розвиток горизонтальних зв‘язків. Даний термін складається із двух частин: net (мережа) та working (робота).

Юлія Могилюк, засновниця піар-агенції Detali pr & communications, яка співпрацює із зірками шоу-бізнес та займається просуванням музичних і культурних проектів, провела майстер-клас для студентів кафедри PR і журналістики ФЗГіЖ.

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Піар-менеджер – це спеціаліст, який має комунікацію між компанією або людиною з аудиторією та працює над формуванням суспільної думки. У наш час знання іноземних мов для професійного піарника є дуже важливим.

Дуже часто в журналістів або в просто тих, хто любить писати тексти і пости, настає творча криза: слова не зв'язуються, думки не контролюються. Тобі здається, що все, що ти пишеш - повна маячня і, не дивлячись на свій досвід, вважаєш, що ти нічого не вмієш. Знайомо, правда? А якщо я скажу, що знаю 10 способів щоб зробити статтю цікавішою? Заінтригувала?

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Привіт, любий абітурієнте!

У твоєму житті зараз дуже серйозний та насичений період, адже потрібно готуватися до іспитів, успішно закінчити школу та обрати університет. Ми розуміємо, що зараз дуже легко заплутатися та опустити руки через купу всього, що зараз потрібно зробити, тому ось 10 порад від наших студентів, які рік тому проходили такий самий шлях.

В Університеті культури продовжуються зустрічі із провідними експертами і фахівцями сфери ЗМІ, шоу-бізнесу, політикуму, дипломатії і, звісно ж, українськими селебретіс. Цього дня до першокурсників Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики завітав Микита Добринін – відомий теле- і радіоведучий, екс-редактор чоловічого журналу XXL, учасник реаліті-шоу «Холостяк-9».

Джонсон писав: «Коли помирає преса, то на черзі - демократія». Справді, засоби масової інформації стоять на захисті свободи слова та прав людини.

Сторінка 1 із 88

© 2019 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.