Яцевський Ярослав

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Pandora — це успішний світовий бренд ювелірних прикрас. Свій перший браслет зі змінними шармами компанія випустила у 2000 році. Із того часу виріб вважається візитною карткою Пандори. Клієнтам пропонують купувати лише нові доповнення до браслету, замість цілих прикрас.

Знайти золоту середину між адекватною самодисципліною і самонасиллям може бути складно. І ще важче - виробити цю самодисципліну і перестати ставитися до себе і свого життя поблажливо. Вирішити ці складності допоможе «особисте лідерство».

Журналістика у Сполучених Штатах має довгу та цікаві історію. Легендарні традиції, які формувались роками та тисячами публіцистами. Ще до дня становлення США як країни дана професія процвітала у всіх своїх проявах. Починаючи з перших публікацій у 1690 році і продовжуючи і донині як через мовлення так і через Інтернет.

Сьогодні у рубриці #проSMM ми завершуємо говорити про контент стратегію, її складові та етапи розробки. Натискайте на статтю та отримуйте свою порцію корисної інформації зі світу маркетингу в соцмережах.

Як встигати виконувати все вчасно? Щодня майже кожен з нас задає собі таке питання. Тому сьогодні я хочу розказати вам про декілька лайфхаків, які допоможуть вам правильно спланувати свій час так, щоб ви все встигали. Отож, декілька порад, як перестати «пасти задніх» та виконувати все вчасно:

Написання статей, новин та інших інформаційних матеріалів - рутина журналіста. Півтори аркуша тексту – це 15 хвилинна робота для справжньої акули пера. А красномовність, гарний потік думок та неймовірна фантазія у підборі тем – якості, які допоможуть у цьому процесі. Але що зробити, коли все це з разу в раз  обнуляється перед монітором комп’ютера чи аркушем паперу? Коли всі слова зникають і думок не вистачає навіть на влучний заголовок. А статтю треба написати тут і зараз!

Телеграм - дуже прогресивний месенджер, тому нові можливості та функції з'являються в ньому з величезною швидкістю. На жаль, далеко не всі користувачі знають хоча б половини крутих фішок Телеграму, тому сьогодні ФЗГіЖ поділиться з вами підбіркою можливостей цього месенджеру.

Сторінка 1 із 182

logo-bottom.jpg

ЗВ'ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА:

Консультують:

ЖУРНАЛІСТИКА:

Консультують:

• Лисинюк Марина Віталіївна
  • Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна
© 2021 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.