У кожного з нас є дні, коли все йде просто чудово і космічно круті ідеї розлітаються з вашої голови, як гарячі пиріжки з прилавку ... Ви з натхненням попиваєте каву і робите круті селфі не турбуючись ні про що.

Існує безліч книг і підручників зі самовдосконалення, але часто дуже складно зрозуміти, що варто прочитати саме Вам.

Рубрика про навчальні дисципліни Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики продовжується. Сьогодні повертаємося до навчання наших другокурсників і розповімо про дуже важливий для розвитку професійних журналістів предмет – «Жанри журналістики».

Ваш інформаційний продукт готовий до запуску, цільова аудиторія визначена, стандартні елементи контент-маркетингу реалізовані. Що ще потрібно для старту – не забути про PR-стратегії!

Якщо ви не знаєте як налагодити робочий процес вдома та залишатися продуктивними у своїй роботі, то Факультет зв'язків з громадськістю і журналістики підготував для вас актуальні поради, які стануть в нагоді як тим, хто довгий час практикує віддалену роботу, так і тим, для кого це вновинку.

Погодьтеся, що для досягнення будь-якої мети, вам необхідно розвивати навик комунікації. Уміння красиво говорити істотно допоможе вам у ваших щоденних справах, а ваші співрозмовники будуть ставитися до вас набагато краще, якщо ваша мова буде привабливою.

Сторінка 1 із 120