Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Поїздка майбутніх журналістів у Львів була найочікуванішою подією початку нового року особисто для мене. Культурна столиця України завжди вабила своїм колоритом (особливо під час різдвяних свят), вишуканою європейською архітектурою та неперевершеними зачаровуючими кав‘ярнями.

Кожного дня кількість реклами збільшується з величезною швидкістю. PRники з будь-якого куточку світу вигадують все новіші та новітніші способи розкрутки свого товару та привернення більшої кількості споживачів.

Дні відкритих дверей в Університеті культури тривають. В новому 2019 році виш уже встигли відвідати чимало абітурієнтів з різних куточків країни, аби остаточно визначитись з майбутньою професією та побачити справжнє студентське життя.

Сьогодні розкажемо про дебатний турнір, запропонуємо стажування або навіть роботу! Все найцікавіше – у наших порадах!

Сторінка 1 із 16

© 2019 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.