Хочете зрозуміти більше про інформаційні війні та дізнатись чому вони вирішують долю нашої країни? Читайте про це тут.

Нині світ вимагає від нас уміння презентувати себе та бути оратором. Якщо ти думаєш, що красиву промову важко виголосити – то ти помиляєшся. Це цілком реально! Факультет зв’язків з громадськість та журналістики підготував для тебе поради, які допоможуть тобі стати великим оратором.

Чи є тут із нас ті, які хочуть досягти великих вершин у житті? Напевно це мрія кожного. Але для цього потрібно працювати так, щоб із кожним зробленим кроком ви могли бачити позитивний результат. Тому сьогодні ми пропонуємо прочитати три книги, які допоможуть вам досягти великих висот у житті!

Автозаправний об’єкт OKKO є одним із провідних об`єктів України, який увійшов до складу книги рекордів, як найбільша автозаправна станція України за територією та за кількістю сервісів.

Ми знаємо, що ти чекав на це! Що ж, абітурієнте, Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики підготував для тебе ще одну підбірку корисних ресурсів для підготовки до ЗНО! Попередню частину ти можеш переглянути тут.

1. https://zno.osvita.ua

Розпочнемо із загального. Сайт osvita.ua ми вже згадували, але на цього разу звертаємо твою увагу на розділ, де є тести ЗНО. Завдання за всі роки ти можеш пройти і побачити свій результат після завершення. Дуже круто, що дається обмежений час (як на тестуванні). Тести допоможуть зрозуміти механізм роботи, а також виявити слабкі місця. Тож не лінуйся, а готуйся прямо зараз!

1. https://goo.gl/AAkVbU

Для тих, кому зручно користуватися Telegram. Боти, які надсилають тобі питання із варіантами відповідей. Такий спосіб підготовки можна використовувати, коли вільного часу не дуже багато. На відміну від попереднього ресурсу, час не обмежено.

1. https://www.youtube.com/user/znoua

Перейдімо до відео-контенту. Тут тобі можуть розповісти основне про ЗНО та дати практичні поради. Також, не лінуйся переглянути розбір тестів попередніх років, аби не допустити помилок!

1. https://www.youtube.com/playlist?list=PLv6ufBUWdRi3a99-jLH5Z5adiwYVv16jD

Плей-лист для тих, хто планує здавати ЗНО з Історії України. Зрозумілі та цікаві відео-уроки на не дуже прості теми. Навряд чи це замінить основну підготовку із довідниками та репетиторами, але для закріплення отриманих знань точно підійде.

Наступного разу ми розповімо тобі про те, як написати ідеальний твір на ЗНО з Української мови. Слідкуй за новинами сайту. Не пропусти!

Анфіса Кайда, 2 курс, Ж-47.

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Вадим Осаула - заступник декана Факультету зв‘язків з громадськістю та журналістики Київського національного університету культури та мистецтв, голова студентського парламенту, куратор 1 та 2 курсів піарників.

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ні для кого не секрет, що Університет культури славиться своєю високою якістю освіти та зірковим професорсько-викладацьким складом. Ви вже знаєте, що комунікації в роботі професіонала PR та журналістики є провідними. Хоч сама галузь називається зв’язки з громадськістю, не менш важливим є становлення та розвиток успішних зв’язків саме всередині компанії, агенції, корпорації, тобто в середовищі праці спеціаліста. Це вміння студенти мають змогу розвивати на парах з предмету «Корпоративні комунікації».

Майстер-клас про те, як швидко вчитись, тренінг для журналістів та лекція про те, як… вступити на бюджет? Дізнайся, що ми сьогодні для тебе підготували.

Кожного дня в Університеті культури проходять Дні відкритих дверей. Виш приймає сотні абітурієнтів з різних куточків України, аби молодь могла побачити, яким буде їхнє студентське життя, дізнатись більше про омріяну спеціальність, умови вступу і професійні перспективи.

Сторінка 1 із 11

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.