Професійне свято спортивного журналіста щорічно відзначають 2 липня. У цей день 1924 року в Парижі була утворена Міжнародна асоціація спортивної преси (АІПС), яка сьогодні об’єднує майже півтори сотні національних спілок.

У 2020 році тест ЗНО з української мови та літератури включатиме в себе дві частини завдань: мовну і літературну. Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» та №58 частини «Власне висловлення» може бути зарахований як державна підсумкова атестація з української мови.

Новий конкурс спеціально для абітурієнтів-2020! Хочеш навчатися безкоштовно на улюбленій спеціальності в богемному університеті й отримувати іменну стипендію? Здійсни свою мрію вне залежності результатів ЗНО!

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 104 бали). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Авторський курс «Акули PR» - це підготовка нового покоління професіоналів сфери реклами та PR, журналістики, топ-менеджерів 21 століття, у яких емоційний інтелект із творчо-прикладним характером – починає і виграє!

У нашу епоху інформації з'явилося безліч нових і невідомих раніше професій - контент менеджер, мерчандайзер, smm менеджер, таргетолог і інші часто незрозумілі слова просто заполонили ринок праці і продовжують благополучно впроваджуватися в наше повсякденне життя.

Модні ретейлери – це магазини, де аналоги речей із подіуму можна купити задешево, а асортимент там змінюється із шаленою швидкістю. Один з таких – Zara, яка має понад дві тисячі магазинів в світі та користується величезною популярністю.

Мати хорошого друга – велика удача. Близька за духом людина прийде на допомогу в скрутну хвилину, підставить плече, коли весь світ буде проти. Наша нова добірка фільмів присвячена кіногероям, яким пощастило знайти справжніх друзів і пронести чудові стосунки через все життя. Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики пропонує вам фільми для перегляду з друзями:

Сьогодні, 28 червня, українці відзначають День молоді-2020. Це свято молодості, літа і позитиву – відмінний привід привітати всіх юнаків і дівчат, а також людей, хто молодий душею.

Сторінка 1 із 143