Міжнародні

Flag of the United Nations.svg ООН: «Лікарі світу за мир»
Flag of the United Nations.svg ООН: Всесвітній день боротьби за заборону ядерної зброї

Національні

Flag of Argentina.svg Аргентина: День дитини

Flag of Barbados.svg Барбадос: День незалежності

Flag of Bolivia.svg Болівія: День незалежності

Flag of Jamaica.svg Ямайка: День незалежності

Flag of Japan.svg Японія: Хіросімська меморіальна церемонія миру

Події

• 988 — умовна дата Водохрещення Русі, прийняття християнства київським князем Володимиром.
  • 1497 — до Бристоля повернулася експедиція Джона Кабота, що відкрила Канаду. Втім, всі були впевнені, що це Китай.
  • 1649 — перемога козаків у Зборівській битві. Зраджений кримськими татарами Богдан Хмельницький винуватить Москву, яка не надала допомогу; українсько-московські стосунки погіршуються.
  • 1806 — Священна Римська імперія після відмови імператора Франца II від німецької корони припинила своє існування.
  • 1807 — Російська імперія, Королівство Пруссія і Французька імперія підписали Тільзитський мир — були визнані завоювання Наполеона в Центральній Європі.
  • 1807 — у Петербурзі видано правлячий указ про відкриття друкарень при губернських правліннях (у Києві, Житомирі, Кам'янець-Подільському, Харкові, Полтаві, Чернігові, Катеринославі, Херсоні та Сімферополі).
  • 1889 — у Лондоні відкритий готель «Савой», перший у світі готель з ванною в кожному номері.
  • 1914 — у Львові створено легіон Українських січових стрільців, який став першим українським національним бойовим підрозділом після битви під Полтавою в червні 1709 р.
  • 1995 — хорватська влада оголосила про ліквідацію Республіки Сербська Країна.
  • 1997 — літак авіакомпанії Boeing 747 південнокорейських авіаліній зазнав катастрофи над островом Гуам, у Тихому океані, загинуло 226 людей.
  • 2016 — початок «стрілянини на півночі Криму» — в ніч на 7 серпня на окупованій Росією території Криму збройна сутичка між російськими військовиками. Або провокаційна «спецоперація», видана пізніше російською спец-пропагандою як «напад українського диверсійного загону».

Джонсон писав: «Коли помирає преса, то на черзі - демократія». Справді, засоби масової інформації стоять на захисті свободи слова та прав людини.Саме тому їхніх представників вважають четвертою владою. Якщо Ви вирішили стати журналістом, будьте певні - ця робота не має нічого спільного зі спокоєм, домашнім затишком та щасливим безтурботним життям. Запам’ятайте раз і назавжди: бути журналістом означає поєднувати у собі всі професії, чесноти та риси характеру.

Репортер, також дописувач,кореспондент — співробітник ЗМІ (не обов'язково штатний), посланий на місце подій, щоб повідомляти в редакцію інформацію — репортаж (рапорт, кореспонденцію) «з місця подій». У друкованих виданнях (найчастіше в газетах) пишуть текстові повідомлення, в аудіовізуальних ЗМІ (ТБ, радіо) працюють в кадрі чи ефірі, в інтернет-виданнях створюють мультимедійний контент.

Факультет зв'язків з громадськістю та журналістики пропонує згадати шість стрічок про піар і рекламу – старих і нових, касових і маловідомих. Цікаво, що ці 6 фільмів доводять, що піарник – професія мрії для тих, хто знає про неї досить мало. А ось у героїв фільмів стосунки з їх кар’єрою склалися доволі складні і часами навіть драматичні.

До послуг PR-агенцій звертаються як великі організації, так і малі підприємства. Вони забезпечують успішне функціонування зв'язків з громадськістю, враховуючи індивідуальні цілі замовника.

Авторський курс «Акули PR» - це підготовка нового покоління професіоналів сфери реклами та PR, журналістики, топ-менеджерів 21 століття, у яких емоційний інтелект із творчо-прикладним характером – починає і виграє!

Любиш читати онлайн? Або маєш електронну книгу? Тримай підбірку сайтів від Факультету зв'язків з громадськістю та журналістики, де можна безкоштовно скачати чи прочитати онлайн улюблені твори українською.

У центрі мегаполісу, в будинку на дереві, чи в середньовічному замку? Пожити в кожному з цих місць пропонує Airbnb – онлайн-сервіс з короткострокової оренди житла. Заснована у 2008 році компанія перевернула туристичну сферу та змінила ринок нерухомості. Налякала власників готелів і показала світу модель спільного споживання.

За підрахунками деяких науковців, людина з добрим зором отримує через очі біля 80 відсотків інформації про довколишній світ. Внаслідок тісної співпраці очей і мозку ми бачимо в кольорах, сприймаємо переміщення предметів та зображень у безперервному русі, а не окремими кадрами, впізнаємо об’єкти за їхніми формами і бачимо тривимірне зображення. До того ж наші очі легко пристосовуються до світла різної інтенсивності.

Сторінка 1 із 150