Зовнішнє незалежне оцінювання (далі ЗНО) — це набір тестів, з якими можна успішно впоратися завдяки добре засвоєному матеріалу середньої школи з основних предметів. Причому застосовувати знання потрібно не механічно, а творчо — особливі вимоги висуваються до якості запам’ятовування.

Нещодавно у першокурсників Факультету зв'язків з громадськістю і журналістики відбулася зустріч з відомим шоуменом, ведучим, актором, а віднедавна ще й продюсером – Юрієм Горбуновим. Спілкування відбулось у невимушеній атмосфері. Юрій розповів про всі тонкощі роботи у кадрі, повідав секрети телебачення, поділився специфікою праці у прямому ефірі та відповів на всі запитання студентів.

Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики організував цікавий та пізнавальний майстер-клас від топових ведучих ранкового шоу «MorningUp» на «Просто Раді.О». Мітя Кулішов, Кіра Кириленко та Вова Бірюков як ніхто інший розкрили тему «Що таке радіо? Жертви ранкового шоу».

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Функція наразі лише тестується. ТОП-менеджмент соціальної мережі Instagram тестує функцію прихованих лайків. У такий спосіб керівництво компанії прагне зосередити увагу користувачів на контенті, а не популярності блогера.

Уміння кожного журналіста/PRника базуються на поняттях комунікацій та становленні стабільного зв’язку в різних сферах ведення справ. Безумовно, знання, що отримують студенти протягом навчання на факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики  дають змогу освоїти багато тонкостей взаємодії з людьми. Важливим фактором є чітка обізнаність саме у сфері використання цих комунікативних навичок.

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

У світі, де час – це гроші, кожна секунда коштує не лише грошей, а й нервів. Усіх хвилює питання: чи можна встигнути зробити все заплановане? У сьогоднішній статті секрети вдалого тайм-менеджменту, які допоможуть зосередитися на важливих справах та досягнути поставленої мети.

Сторінка 1 із 49

© 2019 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.