Освоєння будь-якої професії – це дуже глобальна та важка праця. Як ви вже знаєте, професійна ніша факультету зв’язків з громадськістю та журналістики багата на різні авторські курси, цікаві та оригінальні проекти, а також обов’язкові та незмінні вже протягом багатьох років предмети.  Ідеальна комбінація навчальних дисциплін і одночасно рушійна сила кожного PRника починається з «Вступу до фаху» - предмету, який є початковою ланкою в житті кожного студента PR; який занурює з головою в сутність та поняття самої  професії; з якого й починається весь шлях у професійне майбутнє.

Ні для кого не секрет, що сотні й тисячі абітурієнтів із різних регіонів України щотижня відвідують КНУКІМ. А тому, ми подумали і вирішили, що не будемо обмежуватися лише можливостями Києва!

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Журналісти - завжди в русі, і через активний ритм життя, не завжди залишається час на роздуми. Тому для максимальної успішності, Факультет зв'язків з громадськістю і журналістики підготував для вас декілька лайфхаків.

Для піарників та журналістів дуже важливим є інтелектуальність та багатий словниковий запас. З цим може допомогти читання. Тим паче, якщо книжки стосуються улюбленої професії можна отримати ще більше задоволення.

Деякі люди не усвідомлюють той факт, що піар є невід’ємною частиною сучасного світу. Ви тільки замисліться: кожен крок будь-якої маленької чи великої компанії контролює нічим непримітний піарник, який вдало маніпулює думками потрібної йому цільової аудиторії.

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Зовнішнє незалежне оцінювання – важкий, але невід’ємний етап у житті кожного випускника. Його можна назвати трампліном у майбутнє, тому більшість  одинадцятикласників відповідально ставляться до підготовки. Навчальний рік стрімко підходить до середини. Наш Факультет вирішив запровадити корисну рубрику для наших абітурієнтів –ЗНО із ФЗГіЖ.  Давай готуватися до ЗНО разом?

Як часто найцікавіші нам питання залишаються нерозкритими? У постійній гонитві за відповідями ми забуваємо найголовніше: отримує інформацію той, хто докладає зусиль!

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Навчальні дисципліни та професорсько-викладацький склад – одні з найважливіших складових у освоєнні професії. Щороку на Факультеті зв’язків із громадськістю та журналістики професійна ніша все більше удосконалюється: дисципліни то змінюються, то додаються, щоб знайти ідеальну комбінацію.

Сторінка 1 із 8

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.