На Кафедрі PR та журналістики відбулася посвята у професію найкреативніших, найталановитіших та найамбіційніших студентів-піарників.

У рамках кураторської години активісти-другокурсники Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики підготували квест-посвяту у професію для першокурсників спеціалізації «Журналістика».

Студенти Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики стали переможцями Міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича».

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

23 вересня для нас, студентів Київського національного університету культури і мистецтв, запам’ятається надовго. Адже саме в цей день ми змогли відчути всю ту атмосферу, весь драйв, який звикли бачити на екрані телевізора.

Кураторські години є невід’ємною складовою навчального процесу нашого університету. Однією з таких «годин» стала вчорашня поїздка піарників-журналістів 1-го та 2-го курсів до Музею народної архітектури та побуту (Пирогово), який розповідає про всі історико-етнографічні райони України, а саме: Полісся, Наддніпрянщину, Слобожанщину, Карпати, Поділля, Таврію.

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Фахівець у галузі реклами і PR повинен бути в курсі всіх новинок і трендів, які лише з’явились або набувають популярності. І це твердження навіть не підлягає жодним сумнівам.

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Конкурс талантів - це завжди веселе й цікаве свято. Ось і 20 вересня на факультеті зв`язків з громадськістю і журналістики Університету культури відбувся неймовірний творчий захід «Талант DAY».

Святкування Дня знань в Університеті культури завжди відрізняється яскравістю вражень, нових переживань, надій і несподіваних зустрічей. Початок навчального року – це свято викладачів, студентів і батьків, яке неймовірним дивом об’єднує всіх. Цей день завжди насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Сторінка 1 із 2

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.