Майстер-клас Олени Сниткової

28 вересня  до Київського університету культури завітала PR-директор «Дизель-студіо» та екс-керівник прес-служби Нового каналу Олена Сниткова.

Головною темою її майстер-класу була розповідь про те, як просувати медійних персон у ЗМІ.

Олена Сниткова ділилась зі студентами своїм досвідом роботи з Сергієм Притулою, Ольгою Фреймут, Олександром Педаном, Машою Єфросініною та з членами команди «Дизель-студіо».

Розказала про те, як фокусуватись на проекті, знайти виграшну стратегію, обрати цільову аудиторію, комунікувати зі ЗМІ, створити імідж.

Спіч був настільки цікавим, що дедлайн лекції був перевищений майже вдвічі.

Приємним сюрпризом стало те, що зіркова гостя прийшла не з пустими руками.  За найцікавіше питання будь-який студент міг отримати блокнот з логотипом «Дизелів». Як результат, це викликало активний діалог з аудиторією.

Наприкінці зустрічі привітати Олену Сниткову завітав Михайло Поплавський та особисто подякував їй за візит, а студентам Університету культури за те, що вони є спраглими до знань.

Чепурко Світлана,
ПР-28, 1 курс

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.