Золота осінь Славутича-2018

Студенти Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики стали переможцями Міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича».

У наймолодшому місті Європи, Славутичі, відбувся XХV-ий ювілейний Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості "Золота осінь Славутича", участь у якому взяли і майбутні журналісти та піарники Київського національного університету культури і мистецтв.

Ярослав Яцевський, Тетяна Вершибалко, Вероніка Кайданник, Маргарита Яценко – студенти І і ІІ курсів спеціалізацій «Журналістика» і «PR», на чолі з творчим керівником, доцентом ФЗГіЖ Анною Полісученко, презентували свої сюжети й відеороботи і здобули перемогу в номінації «Телебачення».

Творча команда Університету культури представила домашню відеороботу на тему «Мій вибір – моя відповідальність», яка отримала лише найкращі відгуки від організаторів заходу та журі конкурсу. Друге завдання полягало в тому, щоб відзняти  сюжет на тему «Де знайти щастя?» протягом 2-х фестивальних днів. Наші студенти підготували оригінальний і креативний відеосюжет, який викликав фурор.

Журі в номінації «Телебачення»: Євген Куксін, журналіст телеканалу «1+1» програм «Гроші» та «Українські сенсації» та Даніїл Снісар, журналіст програми «Подробиці» телеканалу «Інтер» – зазначили, що сюжети КНУКіМівців – найкращі й найоригінальніші, варті перемоги.

«Золота осінь Славутича – 2018» подарувала унікальну можливість для учасників познайомитись ближче із професіоналами у сфері журналістики. Свої майстер-класи для молоді провели: провідний журналіст телеканалу «Інтер» Даніїл Снісар, журналістка 112.ua Олена Голубєва-Манжело, журналіст-розслідувач телеканалу «1+1» Євген Куксін та інші.

Під час зйомок команда КНУКіМ не втрачала жодної можливості зробити відео насиченішим та динамічнішим. Їм вдалося відзняти цікавий сюжет про Фізкультурно-оздоровчий комплекс міста Славутич, де зазвичай проживають учасники фестивалю.

У рамках фестивалю відбулося безліч цікавих заходів від гостей та учасників з України, Білорусі, Польщі, Нідерландів, Китаю, які створили приємну й творчу атмосферу.

Почесними гостями цьогорічної ЗОСі стали:  дружина президента України Марина Порошенко, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, народний депутат України Ярослав Москаленко, міський голова Славутича Юрій Фомічев та інші.

Кожного вечора можна було насолоджуватися концертами на головній площі міста, а 29-го вересня до Славутича завітали та запалили публіку Джамала, Григорій Решетник, Ольга Цибульська, Світлана Тарабарова і багато інших. Особливим сюрпризом став конкурс фестивалю – «Міс Золота Осінь Славутича».

Директор ПДМ та фестивалю Ніна Єрьоміна зазначає: "Наш фестиваль «Золота осінь Славутича» - це всі ви. Саме ви створюєте цей фестиваль. Своїми емоціями, посмішками, дружніми й теплими обіймами. Це нереальні емоції».

За словами організаторів фесту, ЗОСя виховала не одне покоління журналістів, які нині працюють у провідних українських медіа. Тож, уже взялися готуватися до наступного, 26-го фестивалю.

Наші студенти зазначають: «Хтось живе від зарплатні до зарплатні, хтось – від побачення до побачення. А ми живемо від ЗОСі до ЗОСі, бо ЗОСя – це і є життя. Тож ми з нетерпінням чекатимемо на наступну  ЗОСю».

Яцевський Ярослав,
ПР-17, 2 курс

© 2018 Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.