Image

Консультують:

Парфенюк Ігор Миколайович, тел. (068) 739-37-70.

Осаула Вадим Олександрович, тел. (096) 906-61-54.

Лисинюк Марина Віталіївна, тел. (098) 341-49-30.

Галудзіна-Горобець Вікторія Ігорівна, тел. (096) 824-31-54.

Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики була заснована в 1996 році і стала першою кафедрою в Україні, що почала підготовку фахівців за напрямком «Зв’язки з громадськістю».

Уже з 1-го курсу студенти вивчають фахові та професійно-практичні дисципліни: «Соціальні комунікації», «Теле- та радіовиробництво», «Жанри журналістики», « Telegram-маркетинг», «Політичний PR», «Медіапсихологія», «Мистецтво комунікацій», «Корпоративні комунікації» та багато інших.

Наша кафедра – це команда однодумців: науковці, журналісти-практики, піарники, брендологи та рекламісти, телевізійники.

Завідувачем кафедри є доктор педагогічних наук, професор, корифей українського PR – Михайло Поплавський, який набирає авторський курс - 2022 «Акули PR». Запрошуємо абітурієнтів реєструватись!

Також на кафедрі організовуються і проводяться івенти: майстер-класи, фахові фестивалі, тренінги та воркшопи від професіоналів у сферах піар та журналістики, зірок українського шоу-бізнесу та політичних лідерів.

Після закінчення кафедри PR і журналістики – можна обіймати престижні посади і бути PR-менеджером, журналістом, телеведучим, рекламістом, прес-секретарем, SMM-менеджером, брендологом, іміджмейкером, спічрайтером і копірайтером тощо.

 

Що потрібно для вступу?

1. Національний мультипредметний тест (українська мова, математика, історія України) або ЗНО 2019-2021 років із української мови та літератури, математики, історії України.

2. Мотиваційний лист.

Image

Консультують:

Наконечний Володимир Михайлович, тел. (097) 668-60-02.

Лисенко Тарас Валерійович, тел. (050) 070-17-38.

Кафедра міжнародних відносин увійшла в перелік найбільш відомих і престижних кафедр України. Ми готуємо інтелектуальну, політичну і ділову еліту країни.

Сьогодні на Кафедрі міжнародних відносин реалізуються освітні програми бакалаврату і магістратури, ведеться навчання аспірантів, йде інтенсивна мовна підготовка, серйозна науково-дослідна робота. Кафедра має широкі міжнародні зв’язки, бере активну участь у громадсько-політичному житті України.

Наші випускники працюють у дипломатичній сфері, в урядових структурах, Офісі Президента, Верховній Раді України, місцевих органах влади, банках, засобах масової інформації, державних і комерційних організаціях та ін.

Більше 10 років Кафедру очолює – Інна Костиря, політичний експерт, доктор політичних наук, професор. Нею започатковано авторський курс «Акули дипломатії», який передбачає: коуч-тренінги, майстер-класи, зустрічі з відомими політиками, дипломатами та лідерами різних країн світу; практика в дипломатичних установах із подальшим працевлаштуванням.

 

Що потрібно для вступу?

1. Національний мультипредметний тест (українська мова, математика, історія України) або ЗНО 2019-2021 років із української мови та літератури, математики, історії України.

2. Мотиваційний лист.

Image

Консультують:

Каракоз Олена Олександрівна, тел. (097) 260-75-17.

Свердлик Зоряна Михайлівна, тел. (067) 101-21-98.

Кафедра була заснована в 1995 році.

Викладання на кафедрі побудовано за проблемно-дисциплінарним принципом, що дає можливість студентам знайомитися з найширшим спектром курсів. Педагоги кафедри викладають за авторськими програмами не лише базові фахові дисципліни, але й різні професійно та практично орієнтовані курси.

Практичні навички студенти отримують у спеціалізованих аудиторіях та під час переддипломної, виробничої, навчальної, ознайомчої практик, керівництво якими здійснюють викладачі кафедри. Студенти беруть активну участь у фаховій проектній діяльності, результатом якої є презентації, виставки, публікації.

Сфери професійної діяльності випускників кафедри – органи державного, муніципального управління і самоврядування, судової та правоохоронної системи, науково-дослідні установи, центри вивчення громадської думки; вищі навчальні заклади; кадрові, консалтингові, рекламні, інформаційні агентства; заклади публічної сфери; центри медіа-аналітики та медіа-експертизи тощо.

Наразі кафедра є яскравим провідником класичного документознавства та флагманом інформаційно-аналітичної освіти, що визнано провідними фахівцями в Україні та за кордоном.

 

Бюджет:

1. Національний мультипредметний тест (українська мова, математика, історія України) або ЗНО 2019-2021 років із української мови та літератури, математики, історії України.

2. Мотиваційний лист.


Контракт:

Лише мотиваційний лист.

Image

Консультують:

Каракоз Олена Олександрівна, тел. (097) 260-75-17.

Свердлик Зоряна Михайлівна, тел. (067) 101-21-98.

Кафедра має багату історію та визначні наукові традиції, водночас здійснює підготовку фахівців за найновітнішими освітніми напрямами відповідно до потреб професій майбутнього.

На кафедрі інформаційних технологій працюють висококваліфіковані фахівці інформаційної галузі та інтернет-маркетологи.

Завдяки дисциплінам, які викладаються на кафедрі, студенти набувають уміння швидко і ефективно засвоювати великі обсяги нової складної інформації. Вже на першому курсі студенти вивчають такі дисципліни, як: «Digital-маркетинг і SMM», «Інтернет-маркетинг: кейси, тренди, інструменти», «Інформаційні технології, системи та мережі», «Вступ до кібербезпеки».

Студенти набувають вміння: застосовувати програмні засоби і здійснювати інформаційне обслуговування як в традиційному режимі, так і із застосуванням інноваційних технологій; впроваджувати принципи менеджменту і маркетингу, просувати різноманітну продукцію у соціальних мережах із застосуванням рекламних засобів (контекстної, медійної та таргентованої реклами) оперувати такими цифровими інструментами, як пошуковий та вірусний маркетинг; працювати зі статистикою, конверсією сайту й каналами в соціальних мережах; розробляти концепції, інфографіки, рекламні слогани, створювати корисний контент.

 

Бюджет:

1. Національний мультипредметний тест (українська мова, математика, історія України) або ЗНО 2019-2021 років із української мови та літератури, математики, історії України.

2. Мотиваційний лист.


Контракт:

Лише мотиваційний лист.

Image

Консультують:

Каракоз Олена Олександрівна, тел. (097) 260-75-17.

Свердлик Зоряна Михайлівна, тел. (067) 101-21-98.

У 1996 р. було створено кафедру комп’ютерних технологій з метою забезпечення комп’ютерної підготовки студентів усіх спеціальностей університету. А з 1 вересня 2000 року студенти розпочали заняття в МУЛЬТИМЕДІАЦЕНТРІ, який не мав аналогів в Україні.

Сьогодні кафедра готує фахівців з інформаційних технологій згідно нового ПЕРЕЛІКУ галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

Розвиток програм співробітництва з провідними компаніями-розробниками програмного забезпечення та вдосконалення практичної підготовки студентів – один з пріоритетів кафедри.

Викладачі кафедри щодня діляться зі студентами не просто знаннями, а вчать жити гідно. Культурно-виховна та соціальна робота на кафедрі ведеться під девізом «Мірою всіх речей є людина».

Якщо ти не можеш уявити своє життя без комп’ютерів та мрієш реалізувати свій творчий потенціал, то твій шлях лежить до кафедри комп’ютерних наук КНУКіМ. Адже тільки тут можливо поєднати серйозну фахову підготовку з інформаційних технологій, креативну атмосферу та незабутнє студентське життя!
Image

Лабораторія професійно-практичної підготовки функціонує з метою забезпечення якісної практики студентської молоді.

Практика покликана підготувати майбутніх спеціалістів до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки і посідає особливе місце в підготовці бакалаврів і магістрів спеціальності 061 «Журналістика».

Серед провідних баз практики слід виокремити такі: «Національна радіокомпанія України», Інформаційні агентства «УНІАН», «УКРІНФОРМ», «Інтерфакс Україна», «Новий канал», «СТБ», «ICTV» «1+1», «2+2», «Еспресо TV», «ТРК «Україна», Радіо «ЕРА», «Zerkalo Promo PR and Event Agency», Газета «Час і події», «Інформаційне Агентство Українська Медіа Група», ТОВ «Старлайт Медіа Продакшн», Національна біліотека України ім. В. І. Вернадського, Національна бібліотека України ім. Ярослава Мудрого, Продюсерська агенція MasterManagement, SMM-агенція «The Сlick», Комітети Верховної Ради України, Компанія соціальних комунікацій «PR-House», Модельна агенція «FP models agancy», «ПравдаТУТ», Телеканал «Live», «4 КАНАЛ», Радіо «Хіт FM», Кабінет Міністрів України, Київська міська державна адміністрація, Київська міська рада.

Image

Лабораторія науково-методичної роботи має на меті вдосконалення навчально-методичного забезпечення, впровадження інноваційного досвіду роботи в освітній процес, забезпечення відповідності ПВП кафедри ліцензійним вимогам, активізації наукової роботи кафедри, зокрема опублікування статей у наукових журналах, що входять до міжнародних наукометричних баз (SCOPUS та Web of Science), рекомендованих МОН, опублікування статей у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України, організація Міжнародних науково-практичних конференцій «Імідж і репутація», «Україна і світ», «Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі», «Інформаційні технології в культурі, мистецтві, освіті, науці, економіці та бізнесі», «Інформаційні технології в соціокультурній сфері, освіті та економіці», підготовка та видання програм, збірників наукових публікацій, підготовка та видання монографій.

Керівництво факультету

Ігор Миколайович <br/>Парфенюк
Ігор Миколайович
Парфенюк
Декан факультету
Вікторія Ігорівна Галудзіна-Горобець
Вікторія Ігорівна Галудзіна-ГоробецьЗаступник декана факультету
Оксана Володимирівна Савенко
Оксана Володимирівна СавенкоЗаступник декана факультету
Олена Олександрівна Каракоз
Олена Олександрівна КаракозЗаступник декана факультету
Тарас Валерійович Лисенко
Тарас Валерійович ЛисенкоЗаступник декана факультету